Civic FB7 Lpg'de Giderken Benzin Göstergesi Düşüyor..

Merhabalar,
Aracım 2013 model elegance eco modeli,yaklaşık 8 aydır kullanıyorum ancak lpg'de giderken benzin dende gidiyo.Bu durumun olmaması için serviste kit takılıyomuş galiba Ankarada bunu taktırabileceğim servis var mıdır?

Teşekkürler.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Büyük ihtimalle her servis takıyordur ama gerçekten gerek var mı ki? 1.5 aydır 2013 elegance eco kullanıyoruz. Aynı durum bizde de var ama açıkçası rahatsız etmiyor çünkü içinde benzin olduğunu biliyoruz ve sürekli lpg de kullanıyoruz. Karar sizin tabii

onancc

0
Aracınız
Bora da Efe de takıyordu bildiğim kadarıyla 150 - 200 TL arası bir fiyata, bende taktırmadım eksikliğini de hissetmiyorum açıkçası.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Merhabalar,
Aracım 2013 model elegance eco modeli,yaklaşık 8 aydır kullanıyorum ancak lpg'de giderken benzin dende gidiyo.Bu durumun olmaması için serviste kit takılıyomuş galiba Ankarada bunu taktırabileceğim servis var mıdır?

Teşekkürler.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba, forumda bu konu hakkında bir kaç konu var onları inceleyebilirsiniz. Ama özetle aracınız eco ve tüp bayi çıkışlı ise ücretsiz takıyorlar. Eğer tüp bayi çıkışlı değilse ygdm modülünü youtube dan araştırabilirsiniz.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
YGDM modülü ile ilgili firma ile bi görüşme yaptık, şuanda Malatya ve iki şehirde daha Honda servisleri müşterilerine bu modülü takmaya başlamışlar yavaş yavaş ağı genişletiyorlar ama bizim şehirlere ne zaman gelir bilemiyorum. Arkadaşların anlattığına göre elektronik hiç bir müdahale yapılmıyormuş, montajı 15 dk da mümkünmüş. Pazartesi günü ben almayı düşünüyorum bakalım nasıl bişey çıkacak

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Direk kendilerinden alırsanız havale yolu ile 200,00TL. Sahibinden sitesi üzerinde 225,00TL ye satılıyor

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Direk kendilerinden alırsanız havale yolu ile 200,00TL. Sahibinden sitesi üzerinde 225,00TL ye satılıyor

Biraz daha bastırın. Ürün yayılmadan önce ben konuşmuştum 150 dedi. Zorlayın a 130 a indi. Sonra da ben vazgeçtim. 8 ayda bu kadar zam mı olur?

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
O zaman bende denerim şansımı :), iki adet alacağız çünkü bir aracımız daha var ikisi için bi bastıralım bakalım

Geri