Vtec 2 jant

Orjinal vtec 2 jantı ile replikasını nasıl ayırt ederim arkadaşlar ls aracıma jant alacağım piyasada replikası oldukça fazla ama neresinden ayırt edebilirim şimdiden teşekkür ederim

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5327]Fennomenn[/MENTION] Ağırlığından ;)
Konuyu ilgili bölümüne taşıyorum.

Teşekkür ederim arkadaşlar bir merakım daha var aracı basmadan jant orjinal bile olsa kendini göstermiyor fakat yaptığım araştırmalara göre coil bizim kasada nedense 1200 liradan aşağı yok ama 88-2000 arası 200 liraya gırla dolu neden bu böle coilsiz sadece spor yayalamı basmalı bi yardım edin ailece biniyoruz apartmanın otoparkına sokuyorum çok alçak olsun sürtsün istemiyorum tatlı bi basıklık istiyorum

eBydmr

0
Aracınız
Teşekkür ederim arkadaşlar bir merakım daha var aracı basmadan jant orjinal bile olsa kendini göstermiyor fakat yaptığım araştırmalara göre coil bizim kasada nedense 1200 liradan aşağı yok ama 88-2000 arası 200 liraya gırla dolu neden bu böle coilsiz sadece spor yayalamı basmalı bi yardım edin ailece biniyoruz apartmanın otoparkına sokuyorum çok alçak olsun sürtsün istemiyorum tatlı bi basıklık istiyorum

Başaran amortisörü bir araştır önceki aracımda coiller 3000 civarı geziyordu baya araştırmıştım kendim kullanmadım ama türkiyede öneren ve tavsiye eden kişi çok

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

eBydmr

0
Aracınız

Başaran amortisörü bir araştır kendim kullanmadım ama türkiye pazarında öven ve tabsiye eden kişi çok

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri