Benzin zammı..

Rago

0
Benzine yine zam geldi. Lpg kullanan arkadaşlar kış aylarında 100 liralık yakıt size ne kadar yetiyor? Bir de lpg kullanırken benzin göstergesi azalıyor. Araştırdım, araç benzin yakıyor gibi düşünüyormuş ve gösterge ibresi azalıyor. Stop edip tekrar calistirinca eski haline geliyor. Sizde de öyle oluyor mu?

HTC One cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
100 tl lik yakit size ne kadar yetiyor sozu.
Zam gelince banane ben hep 20 tl lik aliyorum diyenleraklima geldi.
Benzin gostergeside herkeste dusuyor. Bi modulle gideriliyor. Ama module gerek yok benzin deponuzdaki benzini fulleyin sikinti olmuyor.

Rago

0
Fullledim aracı. Kontağı çevirince yakıt az diyor. Sonra çalışınca 10-15 sn geçince full gösteriyor. İbreli arabayı özledim. Direk ibre full ü gösteriyordu.

Aracınız
Fullledim aracı. Kontağı çevirince yakıt az diyor. Sonra çalışınca 10-15 sn geçince full gösteriyor. İbreli arabayı özledim. Direk ibre full ü gösteriyordu.

Hepsinde oyle benimkide full benzin calistirirsin yavas yavas yukselir.

Aracınız
benzin oldu 5.08 Allah sonumuz hayretsin. atikere gittim 1300 lira dedi lpg kit montajı. kararsızım...

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019

Şerif

0
Arkadaşlar bi de benim aracım 6 aylık yani daha 6 yıl garantisi var lpg taktırınca garanti tamamen bozuluyor mu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bzkrt

0
BRC şaşma bence çünkü Honda ile en sağlıklı kullanılan o.birde yanlış bilmiyorsam fabrika çıkışı LPG li olanlarda BRC sanirim

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri