Araç zor çalışıyor- muhtemel regülatör problemi

Aracınız
Arkadaslar aracim 2013 model fb7 civic elegance son 1 aydir arabam ilk calismalarda her zaman degil ornegin 10 marsta bir zor calisiyor ve 2-3 marsta calisiyor calistiktan sonra cok yogun benzin kokuyor servise 2-3 kere gittim serviste hic bir sey olmadigini soyluyorlar cunku serviste hic calismamazlik yapmadi cildiracam artik bir cozum yolu bilen varsa cok memnun olurum

SM-E700H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
econ tusu açık calistirirken..bi kapatıp denedin mi..1500 devire kadar çıkıp 1000 e inmesi gerek ilk calistirmada..bi çözümü vardır mutlaka. servis bulamiyorsa kapatıp gitsin bence servisi..
Econ tusunu hic denemedim yani surekli acik kapatip kullanmanin faydasi olur mu acaba

Aracınız
ben hiç kullanmıyorum econ tuşunu..aracı hantallaştırıyor..sakin kullanmalarda işe yarar tabi..geç çalışmayla ilgisi olmayabilir sadece dikkatimi çekti o yuzden söyledim..mutlaka bi yerde problem vardır ve servsin de görevi bunu bulmak..problemini çözememeyeceği bi aracı piyasaya sürmeyecekler o zaman..umarım halledersin..sıfır bi aracın eski tofaslar gibi boyle geç çalışması korkunç bişey..ben honda firması olsam gerekirse teknik ekibimi yollar çözerim sorunu..çünkü benim için utanç verici bir durum olurdu ürettiğim aracın probleminin çözülememesi

Aracınız
ben hiç kullanmıyorum econ tuşunu..aracı hantallaştırıyor..sakin kullanmalarda işe yarar tabi..geç çalışmayla ilgisi olmayabilir sadece dikkatimi çekti o yuzden söyledim..mutlaka bi yerde problem vardır ve servsin de görevi bunu bulmak..problemini çözememeyeceği bi aracı piyasaya sürmeyecekler o zaman..umarım halledersin..sıfır bi aracın eski tofaslar gibi boyle geç çalışması korkunç bişey..ben honda firması olsam gerekirse teknik ekibimi yollar çözerim sorunu..çünkü benim için utanç verici bir durum olurdu ürettiğim aracın probleminin çözülememesi
Oyle hocam 93 model dogan tek seferde calisip 2013 model honda calismayinca insanin morali bozuluyor dunden beri arac bu sorunu hic yapmadi galiba bujiler veya bobinlerde sorun vardi bir kac gun daha kullanip servise bilgi verecem

Aracınız
arkadaşlar tekrar merhaba maalesef bugün sorun tekrar etti yine aynı şeyleri yapıyo araç sizce benzin pompasında sorun olabilir mi veya başka ne olabilir ? :(

Aracınız
arkadaşlar tekrar merhaba maalesef bugün sorun tekrar etti yine aynı şeyleri yapıyo araç sizce benzin pompasında sorun olabilir mi veya başka ne olabilir ? :(
Sorun çözümlenmiş miydi okudum goremedim bu arada aracı stop etmeden önce benzine alıp bir müddet çalıştırıp öyle stop edip denedin mi

Tapatalk....

Aracınız
Benzin pompasida olabilir gibime geliyor.

dün akşam araca benzin katkı malzemesi aldım döktüm aracın normal çalışma süresi nerede ise yarıya düştü. şimdiye kadar çalışmama sorunu da yapmadı bakalım sorun benzinden mi yoksa dediğiniz gibi benzin pompasına baktıracam teşekkürler...

Aracınız
Maalesef cozulmuyor sorun cozulmuyor hafta sonu yine servise gidip bu sefer icimi dokecem hakan hocam sizin dediginiz pipolari servise soyledim oradan sizinti olsa surekli sorun cikartir diyo arac giderken motor cekmez silkeler diyorlar dogru mu

Geri