Civic HB Type R

Ynt: Civic HB Type R

[quote author=Volkan link=topic=43.msg748#msg748 date=1391093311]
Aşk aşk :)
[/quote]

İlk çıktığı gün bende hayal kırıklığı yaratmisti tabiki eski kasasina göre cunku eski kasasini cok begenmistim para yetmemisti ama 5 sene önce simdi bu fotografi goruce yanıldıgımı anladim yeni Golften daha guzel bence :)

Volkan

0

Nedense hep böyle oluyor. Yeni gelen civic önce sevilmiyor, sonrasında eskinin adı bile geçmiyor. Honda'nın çizgileri, motor teknolojisi kendimi bildiğimden beri ilgimi çekmiştir. Diğer markalar düşük hacimli motorları aşırı yükleseler de benim aklıma yatmıyor. Aşırı yüklenecekse bir motor; o motor K24A olmalı :)

[quote author=Volkan link=topic=43.msg752#msg752 date=1391094989]
Nedense hep böyle oluyor. Yeni gelen civic önce sevilmiyor, sonrasında eskinin adı bile geçmiyor. Honda'nın çizgileri, motor teknolojisi kendimi bildiğimden beri ilgimi çekmiştir. Diğer markalar düşük hacimli motorları aşırı yükleseler de benim aklıma yatmıyor. Aşırı yüklenecekse bir motor; o motor K24A olmalı :)
[/quote]

Aynen ben Clio 2 Rxt den Civic Sedan'a gectim en cok duydugum sey bu aracin cok fazla yakıt sarfiyati olduğu idi halbuki benim Clio 2 en son 13lt/100 km de yakiyordu gerci ilk aldigimda 9,5 lt deydi ama ilk 5 sene sonraki 6 sene cok fazla yaktı hep hemde 1.4 cc motor ile tam otomatikti. Civic ise 1.6 cc ile 9,2 lt lerde şuanda şehirici hemde yani uzun yola ciksam eminim 4,5 lt lere düşecek simdi bu araca fazla yakıt yakıyor demek haksızlık olur cunku 6 ileri Edc Clio 4 alanlar hala fabrika yakıt verilerini göremediler 1,5 sene oldu arac cikali piyasaya :)

Volkan

0

Litre bazında hiç ölçüm yapmadım fakat otomatik Civic uzun yolda resmen yakmıyor. Şehir içi, özellikle dur-kalk trafikte yakıyor evet ama uzun yolda gerçekten çok ekonomik bir araç :)

Aracınız

[quote author=Attila Khan link=topic=43.msg184#msg184 date=1390511999]
Yeni kasa Hb olmamis diyenler birde şöyle bakın bakalım :)
[/quote]
arkadaki çirkinliği spoiler ve body kit gidermiş güzel ve hoş olmuş D:

Aa kim demiş olmamış diye :) fazlasıyla tatminkardır kendileri :)

Geri