Yeni Civic Heyecani

Hepinize selamlar degerli forumdaslarim

İsmim Ozer

Yaklasik 1 yildir yaptigim arastirmalar sonucunda sifir km 2014 cıvıc elegance eco&lpg otomatik arac almaya karar verdim. Siparisi verdim onumuzdeki hafta nasip olursa aracimi teslim alacagim.

Teslim alirken ozellikle kontrol etmem gereken bir sey varsa yorumlarinizi beklerim

Tesekkurler
Herkese keyifli forumlar

stmr

0
Aracı teslim alırken km'si ve çizik olup olmadığı dışında birşeye dikkat etmedim.

Hayirli ugurlu olsun. Allah kaza bela vermesin. Hangi bayiden aliyorsun?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hoşgeldiniz, yeniz aracınız hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.
Aracın boyasın da ve gösterge panelinde çizik vs. var mı bunlara bakmanızda fayda var.

Hayırlı olsun. Hangi il ve bayi
Lastik basınçlarımı fazla yapıyolar onu kontrol ettirin. İç dış .gözle kontrol yapım.
Estra paspas trafik seti ne alabilirseniz isteyin. Stepne yi sanitleme için özel aparat ve kılıf isteyin. .....

Aracimi Maslak Honda Ciftkurtlar'dan aliyorum nasip olursa onumuzdeki hafta, tavsileriniz-iyi dilekleriniz icin tesekkurler

Ayisigi ise mehmet abiye yonlendiricektim :) bagaj havuzu falan verdiler mi, sonra ilkyardım seti yangin tupu, paspaslar hepsine bak, stepneye yeni bi tutma aparati yapmislar halat gibi ona bak, bizde yoktu o zman. Bayiden cikar cikmaz seramik kaplama yap muhakkak derim tanidigin boya cila yapan varsa hepsiburadadan nasiol zr53 al yaptir. Yoksa seramik kaplama die yapanlar 300-500 istiolar.

Geri