Ön Yolcu Koltuk leke

Ynt: Ön Yolcu Koltuk leke

[quote author=timothyblue link=topic=447.msg7573#msg7573 date=1403956159]
Sonax in koltuk spreyini siddetle tavsiye ediyorum.
[/quote]

Tşkler en son çare olarak aklımda bulunsun yıkamacıda şansımı deneyip olmaz ise bu ürünün peşine düşebilirim :)

snrsak

0

Sonax i ben servisten almistim bir yil filan oluyor. Ufaklik cikolata yemis ve kontuga sinmis. Uzerinden haftasi gemis ben oyle farkettim. Gecmez diyordum ama sonax gecirdi. Fiskirtip kisa sure beklerseniz cikarmayacagi leke yoktur.

[quote author=snrsak link=topic=447.msg8028#msg8028 date=1404374508]
Sonax i ben servisten almistim bir yil filan oluyor. Ufaklik cikolata yemis ve kontuga sinmis. Uzerinden haftasi gemis ben oyle farkettim. Gecmez diyordum ama sonax gecirdi. Fiskirtip kisa sure beklerseniz cikarmayacagi leke yoktur.
[/quote]

Hocam bu Sonax da silme yok mu yani sadece spreyi sıkıyoruz ve leke yok oluryor mu harbiden.

snrsak

0

[quote author=Attila Khan link=topic=447.msg8047#msg8047 date=1404386501]
Hocam bu Sonax da silme yok mu yani sadece spreyi sıkıyoruz ve leke yok oluryor mu harbiden.
[/quote] Silme var hocam. Sadece siktiktan biraz sonra silmek gerekiyo. Kesinlikle faydasiningireceginizi umuyorum..

kolçağa tırnağın yarısı kadar mürekkep aktı ATAS. marka döşeme spryi aldım sonuç mükemmel

iPhone 5s'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar dün CarWax denen yıkamacıya gittim koltuktaki benim leke dediğim şeyi sildi ama çıkmadı sonra ise onun leke değil koltuktaki aşınmadan öyle olduğunu söyledi birde aracimda boya koruma olmadığını yada özelliğini yitirdiğini söyledi 300 tl ye boya koruma yaptırmam icin baya bir israr etti ama kabul etmedim yanımda o kadar para yoktu birde sıfır aldıgım aracta nasıl boya koruma olmaz saçma geldi bana cunku Marmara hediye etmisti aslinda 9 ayda geçer mi ki boya koruma etkisi sanki fikrim yok.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[quote author=Attila Khan link=topic=447.msg8378#msg8378 date=1404650851]
Arkadaşlar dün CarWax denen yıkamacıya gittim koltuktaki benim leke dediğim şeyi sildi ama çıkmadı sonra ise onun leke değil koltuktaki aşınmadan öyle olduğunu söyledi birde aracimda boya koruma olmadığını yada özelliğini yitirdiğini söyledi 300 tl ye boya koruma yaptırmam icin baya bir israr etti ama kabul etmedim yanımda o kadar para yoktu birde sıfır aldıgım aracta nasıl boya koruma olmaz saçma geldi bana cunku Marmara hediye etmisti aslinda 9 ayda geçer mi ki boya koruma etkisi sanki fikrim yok.
[/quote]

Attila hocam, koltuğun fotoğrafını çekip koyabilirsen daha iyi yardımcı olabiliriz.
9 ay gibi bir sürede boya korumanın gitmesi normal, koruma için istenen 300 lira çok para, bu paketin tam olarak içeriği nedir?

[quote author=NoFeaR link=topic=447.msg8379#msg8379 date=1404651699]
Attila hocam, koltuğun fotoğrafını çekip koyabilirsen daha iyi yardımcı olabiliriz.
9 ay gibi bir sürede boya korumanın gitmesi normal, koruma için istenen 300 lira çok para, bu paketin tam olarak içeriği nedir?
[/quote]

Sanıyorum pasta cila gibi birşeydi İstanbul buluşmasında arkadaşlar gördüler cok ufak koyu renkli foto kolayda benim pc de virüs oldugu icin oraya atmak sıkıntı oluyor hala yaptıramadım pc mi :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[quote author=Attila Khan link=topic=447.msg8381#msg8381 date=1404652427]
Sanıyorum pasta cila gibi birşeydi İstanbul buluşmasında arkadaşlar gördüler cok ufak koyu renkli foto kolayda benim pc de virüs oldugu icin oraya atmak sıkıntı oluyor hala yaptıramadım pc mi :)
[/quote]

Akıllı telefon kullanıyorsan tapatalk ile daha kolay atabilirsin ;)

[quote author=NoFeaR link=topic=447.msg8382#msg8382 date=1404652883]
Akıllı telefon kullanıyorsan tapatalk ile daha kolay atabilirsin ;)
[/quote]

Bende 5 sene öncesinin walkman samsung kucuk tip cebi var hala yeni nesil cepler cok buyuk almadım o nedenle eski tiple devam edicem sanirim :)

Geri