Otomatik Fd6 honda civic arıyorum.

Merhaba arkadaşlar siteye bir kaç hafta önce üye oldum fakat yazma imkanım olmadı. 2006-2007 temiz premium otomatik vites honda civic arıyorum sitede satmak isteyen olursa ya da bildiğiniz önerebileceğiniz araç varsa çok memnun olurum. 35.000 tl (max) bütçem var. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam inşallah kısa sürede içinize sinen bir araç bulursunuz ;)

Selamlar, insallah gonlune gore bulursun. Belki bakm issindir benim de satista olan bir aracim var. Goz atabilirsin. Benim aracim olmasina gerek yok herhangi bir arac konusunda fikir edinmek istersen sorabilirsin

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...li-kasa-otomatik-lpg-extrali-189755673/detay/

Teşekkür ederim hocam aracınız çok güzelmiş fakat hasar kaydı olduğu için talip olamayacağım kayıtsız olsaydı görüşüp anlaşırdık. Hayırlı satışlar ilginize tekrardan teşekkür ediyorum.

Merhaba arkadaşlar siteye bir kaç hafta önce üye oldum fakat yazma imkanım olmadı. 2006-2007 temiz premium otomatik vites honda civic arıyorum sitede satmak isteyen olursa ya da bildiğiniz önerebileceğiniz araç varsa çok memnun olurum. 35.000 tl (max) bütçem var. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam Bende 2010 civic dream var otomatik zenon far ve body kit mevcut hepsi yetkili serviste yapıldı. alındığından bu yana yetkili serviste bakımı yapıldı. camlarda film mevcut.orjinal çelik jantları da vardır. 57000 km de. düşünürsen eğer görüşebiliriz.

Hocam Bende 2010 civic dream var otomatik zenon far ve body kit mevcut hepsi yetkili serviste yapıldı. alındığından bu yana yetkili serviste bakımı yapıldı. camlarda film mevcut.orjinal çelik jantları da vardır. 57000 km de. düşünürsen eğer görüşebiliriz.

Hocam dream düşünmüyorum ama ilan numarası ya da resimleri varsa yollayabilirseniz incelerim. Teşekkürler.

Aracınız
35 bine hasar kayıtsız biraz zor gözüküyor bulqbildinizmi bir seyler

(Tapatalk Bazen Canimi Sıkmıyor deilsin.:)))

Aracınız
Hocam yanlış anlama dediğin rakamlara VTEC 2 es alabilirsiniz fd6 da da hasar kayıtlı bulursunuz ama ocaktan sonra durum ne olur bilmem marttan sonra tekrar hareket baslar

(Tapatalk Bazen Canimi Sıkmıyor deilsin.:)))

Geri