I vtec vs tsi

Aracınız
Civic FB7 2012
Arkadaşlar yapmayın yahu!

Hadi %10 toleransla 136 HP Astra belki ama 160 PS çok fazla.

:driver:

Bu arada, herkes gücü yüksek göstermek için PS dediği halde (Civic 125PS=123HP), Almanca PS'in kullanıcısı olan Almanlardan Opel, nedense burada HP diyor.
Eğer kW olarak baksak ne güzel kafa karışmamış olacak (Civic 92kW). Hep bu emperyal Anglo-Sakson kültürün kafa karıştırması işte. [;)]

Tiguan 0-100 9,2sn. FB7 S modda videosu var 9,3sn değerini yakalamış. Yarım saat sürmez yani :) S modda. Bu arada turbo motor vs ile ilgili bi video var dinledim faydalı sanki? Adam 10 sene hiç arıza yapmayan araba gördüm, hiç mi arıza yapmaz diyor :) Hatta mercedes taş gibi araba ama mitsubishi vs mercedesin motor ömrü ile dalga geçiyor hondadan bahsetmiyorum bile diyor :) kopardı :)

Son düzenleme:
Aracim manuel vites zaten bilerek manuel aldim daha performansli olacagini ve arastirmalarim itibari ile ..

Bu arada ilk mesajı yeni okudum da tiguan 160 beygirlik olanıysa hiç bulaşma arkadaşım :D araç suv tarzı falan ama o kadar ağır değil vallaha tokatlar, hele DSG falan varsa cortlarsın bir desen otomatiksen hiç yanaşma, ben manuel vitesle zor 9 saniyeyi buluyorum yırttıra yıttıra, tiguan alır gider hiç sempatizanlık yapmaya gerek yok civic için iki kere iki dört, civic cansız, biz canlandırmaya çalışıyoruz :D

Geri