I vtec vs tsi

Bende manuelci olarak Forumda performansçı manuelci arkadaşların çoğalmasına sevindim kalkışta işi sıkı tutarsan 150 km hız sonralarında gaz petalını paspasa yapıştır ya hero ya mero

HTC Desire 816 cihazımdan gönderildi

Ben soforlukte kendime guveniyorum bende daha once cok nal toplatttim tsi lere o yuzden boyle bir ise kalkistim ben gel kapisalim diye israr ediyorum ama kendisi cekiniyor ne cekindiginide soyledi yani yuzume vtecden korkarim abi ben diyor....
Daha once Honda dan cok yara aldim diyor...

Son düzenleme:
Daha once 1.6 fsi golfu vardi onla memleketten bir dugun donusu kapismistik sehir icine ilk giren kazanir diye ozaman bende 1.3 mpi motor skoda felicia staysin wagon vardi yolda ezdim kendisini yine ayni aracimla kendisinin 1.6 fiat stilosunuda ayni yolda ezmistim heralde bundan cekiniyor :) :)
CIVIC le dusunemiyorum

Son düzenleme:
Bir Civic sahibi olarak söylüyorum malesef 160'lık tsi karşısında ne kalkışta ne yüksek hızlarda hiç mi hiç şansınız(mız) yok. Şöförlük farklılıklarına birşey diyemem ama aynı şöförlük şartlarında kullanıldığında tsi 160 lık çok iyi uzayıp gidiyor.

Bu arada 160 lıklar da hem kompresör hemde turbo var :aman:

yüksek hızlarda da civic'in şansı yok mudur? eğer varış noktanız uzak bi noktadaysa geçebilirsin diye düşünüyorum. yani öyle 1-2 km lik bi yolsa geçemezsin sanırım.

Arkdadaslar ben 1.3 mpi motor aeacimla 1.6 fsi golf 1.6 stilo 1.5 kangoo 1.3 multijet albea 1.9 partner hepsinin eline veedim dusunun 1.3 motorla..

Bence civicin hiç şansı yok. Hayal aleminde gezmeyelim. Pilotaj tabiki de önemli ama 240 nm torku olan bir araç tiguan. Tork eğrisi de düz. Alt devirlerden itibaren torku veriyor.

2013 Honda Civic Sedan Eco Beyaz&Navitech NX 220R

Yav kardesim ben 1.3 mpi motorla kaziyordum bunlarin kokunu abartmayin tamam bir adim onde sofor iyi olursa civicin durum esitlenir 1.3 mpi motorla neler neler ezdim ben yollarda 7 sene inanmiyacaksiniz...

Geri