Fb7 2012 kasa otomatik şanziman yağ değişimi?

Aracınız
Arkadaşlar selamlar. 2014 FB7 AT lpg' li Honda Civic im var. 40.000 Bakımını yaptıracam. Genel olarak aracımı Marmara bölgesinde kullanıyorum. Motor yağı Eneos 20/0W düşünüyorum. Şanzıman yağı ne tavsiye edersiniz veya servis ne kullanıyor bilmiyorum. Ben yetkili servise gitmiyorum. Özel servise malzemelerimi alıp yaptırıcam bakımımı. Bunun için malzeme olarak en iyisi aracım için en uygunu neyse onunla bakım yaptırmak istiyorum. Birde filtreler hususu var n11 de bosh bakım seti var ne dersiniz. Eğer uygun değilse uygun olanını verirseniz sevinirim. Teşekkürler

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Arkadaşlar selamlar. 2014 FB7 AT lpg' li Honda Civic im var. 40.000 Bakımını yaptıracam. Genel olarak aracımı Marmara bölgesinde kullanıyorum. Motor yağı Eneos 20/0W düşünüyorum. Şanzıman yağı ne tavsiye edersiniz veya servis ne kullanıyor bilmiyorum. Ben yetkili servise gitmiyorum. Özel servise malzemelerimi alıp yaptırıcam bakımımı. Bunun için malzeme olarak en iyisi aracım için en uygunu neyse onunla bakım yaptırmak istiyorum. Birde filtreler hususu var n11 de bosh bakım seti var ne dersiniz. Eğer uygun değilse uygun olanını verirseniz sevinirim. Teşekkürler

Merhaba, honda şanzıman yağı için ATF-DW1 kullanıyor. ben satış linkini bulamadım. Hangi ildesiniz bu arada arkadaşlar mutlaka sizi yönlendirecektir.

Aracınız
Şanzıman yağını orjinal kullanmanız tavsiye olunur. Herhangi bir yetkili servisten alabilirsiniz Tavsiyem samsun çimart Fâtih beyi arayın size kargoyla gönderiyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Şanzıman yağı değişimi için çok erken kitapçıkta 6 yıl veya 120k km yazıyor bilginiz olsun

attachment.php

Aracınız
Ha bu arada 2011 ve öncesi honda sahibi arkadaşlar. Honda Türkiye bir kampanya yapmış. Bakımlarda işçilik ve parçalarda %20 indirim uyguluyoımuş. Arkadaşlarımızın bilgisine

krmmrt

0
Aracınız
Merhabalar. Ben de gecen hafta 2011 otomatik civic aldım. Satıcı bayan olunca sorularıma pek yanıt alamadım ama bazı fatura benzeri evraklar var elimde.
Mesela 02.10.2015 tarihinde:
Hava filtresi
Yag filtresi
Motor yagı
Antifiriz
Ön fren balatasi
Arka fren balatasi satin alinmis

Ama hangi serviste yaptirdigini bilmiyorum kisinin. Araba 62000 kmde.
Sizce bakim durumu nedir aracin?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Merhabalar. Ben de gecen hafta 2011 otomatik civic aldım. Satıcı bayan olunca sorularıma pek yanıt alamadım ama bazı fatura benzeri evraklar var elimde.
Mesela 02.10.2015 tarihinde:
Hava filtresi
Yag filtresi
Motor yagı
Antifiriz
Ön fren balatasi
Arka fren balatasi satin alinmis

Ama hangi serviste yaptirdigini bilmiyorum kisinin. Araba 62000 kmde.
Sizce bakim durumu nedir aracin?

Rutin bakımları yapılmış. Balata degismesi iyi.Lpgli ise filtreleri degistirmediyse lpg filtrelerini değiştirebilirsiniz. Yetkili servise şase numarasiyla geçmiş bakimlarinda neler yapılmış sorgulayabilirsiniz.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Rutin bakımları yapılmış. Balata degismesi iyi.Lpgli ise filtreleri degistirmediyse lpg filtrelerini değiştirebilirsiniz. Yetkili servise şase numarasiyla geçmiş bakimlarinda neler yapılmış sorgulayabilirsiniz.

+1 Bu bilgileri telden vermezler ancak ruhsat ile giderseniz bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. [MENTION=3460]krmmrt[/MENTION]

krmmrt

0
Aracınız
+1 Bu bilgileri telden vermezler ancak ruhsat ile giderseniz bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. [MENTION=3460]krmmrt[/MENTION]
Tesekkurler. Haftasonu terakkiye bi ugrarim

Geri