Navitech nx-221 r inceleme yorumlarim

Hakan Uzun

0
Yönetici
[MENTION=442]Hakan Uzun[/MENTION]

Aynı şekilde bende de hem usb müzik hem navigasyon açıkken yapıyor.. Çözümü var mı acaba bunun ?

Hocam bunun cozumu tekrar ayni surum yazilimi attirmak ben bu sekilde cozmustum...navitech yetkili servisine ise durumu izah ettigimde anlayisla karsiladi ve yapti sonra birdaha kapanmadi ama bigunhem telim caldi hem nav acikti hemde muzik dinliyodm cihaz yeniden baslamisti ama ben bunu normal karsiladm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hakan Uzun

0
Yönetici
Kamera çizgileri benim navigasyonda da gözükmüyordu, bağlantı ile ilgili olabilir, gps göğüslük ile ön camın kesiştiği noktaya takılmamış mı?
Gps in bulunduğu yerin resmini atar mısın?

Kamera cizgileri icin geriye taktiginizda ekrarna bir kez dokunun menu cikiyor gizli menu gibi ordan yapabilirsiniz hepsinde var navi 221 r de.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Berk19

0
Merhaba ben tv özelliği nasıl çalışıypr acaba onun hakkında bilginiz varmı bendede aynı cihaz var tv çalışmıyor

Merhaba nx-221r de videoları hareket halindeyken açmaya çalıştığımda ekranda uyarı çıkıyor. Hareket halindeyken video izlemek yasa dışı vs. diye. Bu kısıtlamayı nasıl aşarız?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba nx-221r de videoları hareket halindeyken açmaya çalıştığımda ekranda uyarı çıkıyor. Hareket halindeyken video izlemek yasa dışı vs. diye. Bu kısıtlamayı nasıl aşarız?

Montaj yaptırdığınız yerden talep edebilirsiniz ;)

Geri