Navitech nx-221 r inceleme yorumlarim

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Denedim ama yine aynı uyarıyı verdi

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Reset atarak deneyin bir de, olmaz ise Sd kart girişiniz bozulmuş olabilir navigasyon haritayı yüklemeye çalışıyor, kart girişi bozuk olduğu için haritaya ulaşamıyor ve loading yazısında takılıyor olabilir,

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Reset atarakta denedim ama yine olmadı. Benden önceki sahibone sordum abi bi kere daha olmuştu navitec servisine götürdüm orada cihazı yerinden söktüler 5 dakkada yaptılar benden de 150 tl ücret almışlardı unitamıyorum dedi.!!! Heralde bizim akıbetimizde öyle olacak..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Reset atarakta denedim ama yine olmadı. Benden önceki sahibone sordum abi bi kere daha olmuştu navitec servisine götürdüm orada cihazı yerinden söktüler 5 dakkada yaptılar benden de 150 tl ücret almışlardı unitamıyorum dedi.!!! Heralde bizim akıbetimizde öyle olacak..

Sd kart yuvasının arkasındaki lehimler çok nazik kart söküp takarken bile baskıyla lehim atabiliyor, sizin problemde buna benziyor.

Bugün navitech servisine gittim. Cihazı kontrol ettiler ve gps modülünün arızalandığını 150-200 TL arasında masrafının olduğunu söylediler. Bende şimdilik kalsın dedim. Bakalım alternatif bi çözüm bulmaya çalışacağım.

Aracınız
Arkadaşlar merhaba,

dün ben de aracıma NX 221R taktırdım.
Bir şey kafama takıldı, konuyu atlamadan okumaya çalıştım ama kaçırmış olabilirim.
Direksiyondaki telefon kumandaları cihaz ile uyumlu mu, deneme yaptım direksiyondaki üç
kumanda da çalışmıyor. Bilgisi olan var mı?
Hocam bende ayni sorunu yasiyorum.Direksiyon tuslari ile cihazi kontrol edemiyorum.serviste simdilik cozemedi.siz problemi halledebildiniz mi?

speed

0
Ayarlardan yaptım bende artık çalışıyır direksiyon tuş atama ayarlarına girin ordan yapa bilirsiniz bende 1 yıl kullanamadım havalimanında beklerken rastgele buldum :) çalışınca çok sevinmiştim .

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri