Navitech nx-221 r inceleme yorumlarim

Hakan Uzun

0
Yönetici
Aynen mesela premium eco alacaksaniz premium eko smart, elegance eco smart gibi onu alirsaniz kendinden navi vs hersey var diye biliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Pazarlık ettiğim araç 2015 model elegance eco otomatik LPG li. Üzerinde navigasyon, boya koruma, koltuk koruma, kauçuk paspas, arka park sensörü ve bagaj havuzu hediyesi ile 70.500 son fiyatı aldım. 1. cihaz yerine 2. seçenekteki navitechi alırsam fiyat 70.250, fakat aracın orijinalindeki radyo-cd çalar bana verilmeyecek. Çünkü fabrikadan navigasyon ekranlı geliyormuş.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Pazarlık ettiğim araç 2015 model elegance eco otomatik LPG li. Üzerinde navigasyon, boya koruma, koltuk koruma, kauçuk paspas, arka park sensörü ve bagaj havuzu hediyesi ile 70.500 son fiyatı aldım. 1. cihaz yerine 2. seçenekteki navitechi alırsam fiyat 70.250, fakat aracın orijinalindeki radyo-cd çalar bana verilmeyecek. Çünkü fabrikadan navigasyon ekranlı geliyormuş.

Aracin navigasyonlu fabrikadan geldigini ilk kez duydum bence iyi bi sorgulayin cunku serviste takiliyor diye biliyorum ve eski urun size veriliyor diye soylemislerdi bana. Karar sizin hocam araciniz hayirli olsun ayni araci ekim 30 dada ben aldim kazasiz belasiz kullanmaniz dilegiye

Sent from my iPhone using Tapatalk

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Bakalım hayırlısı inşallah. Yarın karar verip tercih yapacağım. Görüşmek dileğiyle. Size de hayırlı olsun. Kazasız ve belasız keyifli sürüşler diliyorum.

[MENTION=697]ikokci[/MENTION] Hiçbir Honda Civic fabrikadan navigasyon ekranlı gelmez 2 bin tl karşılığında kişi isterse serviste monte edilir. Sanırım ellerinde satın almaktan vazgeçen yada teşhir örnek bir Honda var onu satmak istiyorlar size. İşinize geliyorsa alabilirsiniz ancak navigasyon ekran kadar gereksiz bir şey daha yok değmez. Kullanışlıda olmuyor zaten. Yinede karar sizin.

Smart modelde pioneer ekran fabrika çıkışı oluyo dolayısıyla orj teyp olmuyo ama alanlar dertli sonradan takılan naviler daha iyi.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Smart modelde pioneer ekran fabrika çıkışı oluyo dolayısıyla orj teyp olmuyo ama alanlar dertli sonradan takılan naviler daha iyi.
ama sadece smartlarda bu şekilde diye biliyorum doğrumu? Diğerleri serviste takılıyor orijinalide yanında veriliyor

ama sadece smartlarda bu şekilde diye biliyorum doğrumu? Diğerleri serviste takılıyor orijinalide yanında veriliyor
Aynen öyle hocam. Ayrıca smart in inceleme konusu da var forumda merak edenler için ben bi ara cyclone olan navimin yerine düşünmüştüm ama vazgeçtim tabi

Geri