yabancı bir sitede gördüm araştıyım dedim... 2016 civic test resimleri daha sonra youtube da video buldum,,, gerçekten buysa felaket olucak 1.6 dizelle hemide :) :)

yok bu araç civic değil ama zaten civicler için dizel getirmeyeceklerini kesin olarak açıkladılar ve eco modelleri satışa sundular. anlıyorum ki halen dizel umudu taşıyan arkadaşlar var fakat dizel gelse dahi motor honda olmayacağından dizel hevesinizi pek anlayamıyorum ben.

2016 Civic Sedan'dan ilk kareler "

2016 Civic Sedan'dan ilk kareler "

yok bu araç civic değil ama zaten civicler için dizel getirmeyeceklerini kesin olarak açıkladılar ve eco modelleri satışa sundular. anlıyorum ki halen dizel umudu taşıyan arkadaşlar var fakat dizel gelse dahi motor honda olmayacağından dizel hevesinizi pek anlayamıyorum ben.

Hondanın civic hb lerde kullandığı dizel motor honda üretimidir. 1,6 lt i-dtec 120 ps 300 Nm tork. Honda başka firmadan motor alacak bir firma değil.

[MENTION=101]aknasmub[/MENTION] iyi araştırmanı öneririm, suzuki motor kullanıyor.

1.6 motor hondanın 2,2 lt lik dizel motorun geliştirilmiş hali. Nette bu konuda bilgi bulamadım. Bu konuda bilgi varsa okumak isterim.

Aracınız
Bu honda crosstour olmasın
1a3758a66bab1320ed3f193a1cf8c334.jpg

:) arka tampona dikkatli ve arka fark gurubuna baktıgınızda arka tarafın bundan tamamen farklı oldugunu sadece yan görünüş benziyor gene %100 eminim demiyorum

Aracınız

Yeni civic dizel'ile gelecek diye biliyorum ben daha önce bayilerdede konusmustuk 2016 gelicek ayrıca honda 'nın yeni üretti 1.6 dizel 120hp 1.6 dizel 160hp( CR-V) kullanılcak artık + 6 ileri olan bu şanzıman otomatikte 9 ileri olarak sunulcak bu sene ,,

ayrıca civic sedana dizel motor sıgmadıgı için konulmamıstır..
atmosferik devrinide kapatarak 2016 turbolu benzinli motorlar, ve dizel motorlar gelecek yeni civic buna göre tasarlanır...

Geri