23 LazKopat 061

Aracınız
Guzel duruyor ama fazla koyu olmus federallerle sıkıntı olmaz umarim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Federaller süpermis :) kendi kendime sesli güldüm :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Aracınız
Markasını bilmiyorum, samimi bi arkadaşım kendisi yaptı. Güvencesi de kendisi. :)

Aracınız
Hepinize çok teşekkür ederim, geçenlerde ufak bir kazam oldu, nazarı çıktı arabanın. Sol far ve panjur değişti malesef, Allah 'a hamdolsun ki kaput ve tamponda çizik dahi olmadı. Beterinden saklasın mevlam herkesi.

çok geçmiş olsun, nazarlığı çıkmış,

tampona çizik olmadan, far ve panjur nasıl değişti, zoru başarmışsın gibi geldi :)

Aracınız
Aracınız
çok geçmiş olsun, nazarlığı çıkmış,

tampona çizik olmadan, far ve panjur nasıl değişti, zoru başarmışsın gibi geldi :)

Kamyonetti çarptığım araç, ayak basamağı farımı ve panjurumu kırdı sadece. 10 km/h ile çarptım.

Aracınız
Kamyonetti çarptığım araç, ayak basamağı farımı ve panjurumu kırdı sadece. 10 km/h ile çarptım.

tekrar geçmiş olsun,

bende aldığımın haftasında sokaktan çıkarken biraz ucunu fazla çıkarmışın plakalığım diğer araca sürttü, Allahtan bende birşey olmadı,

Aracınız
Oluyor öyle şeyler. Benim için kötüsü kasko deldim, malum sıfır almıştım, cüzdan boşaltmıştım. 3500 tl bi far, bi panjur. Haberiniz olsun.

Aracınız
Oluyor öyle şeyler. Benim için kötüsü kasko deldim, malum sıfır almıştım, cüzdan boşaltmıştım. 3500 tl bi far, bi panjur. Haberiniz olsun.

iyi ki kasko var, yoksa başımız yanmıştı desene,

aracı eşinize satmış gibi yapıp seneye onun üzerinden kasko alsanız avantaj sağlamaz mı,

Aracınız
Öyle yapmayı deneyeceğim. İnşallah tutar.

Geri