Kanser etti beni bu sorun!!!!

Aracınız
Dün abimlere yola cıktım anadolu yakasında oturuyorlar bende trafikle ugrasmamak için alt yollarda ayaza, maslak, istinye dolaşıp köprü geldim ama araba beni kanser etti çünkü sağ yolcu koltugundan gelen gıcırtı biri oturdugunda ve tavandan gelen çıt çıt sesi, bir zamanlar biri bunu söylemişti ben pek fazla ilgilenmemiştim bunla ilgili işlem yapan var mı ? tavanı söküp o demiri sabitliyorlar sanırım koltuga naparlar bilmiyorum...

Birde sirkeleme 1. vitesde 2. vistede :mad: valla deli oldum birde 3. vitesde böyle hafif hafif giderken tekmelemesi hepsi bir arada oldu sanki gidicem kagıthanedeki brc onlar çözümü bulmuslar öyle diyorlar..

kukini

0
benim tavandanda bir ara ses geldi resmen cıtırtı şeklinde ama kendiliğinden gitti ses.yalnız sag koltuk önü torpidonun ordan gıcırtı geliyor.Bundan 1 ay önce izmir terakki de i mid ekrana wallpaper aktarma sorununu halletirdiğimde. torpidodakı gıcırtıyı sormuştum.Tamam abi yaparız dediler hemen zamanım yoktu.Şimdilerde de hava şartlarından dolayı erteledim. Tekleme ile ilgili benim gözlemlediğim alınan Lpg etkili oluyor bazen hiç yapmıyor. Bunlardan takılı kaldığım torpidodan gelen ses

Vtec

0
Aracınız
benimde arkadan geliyordu ses ancak serviste aracın arkasında baktılar test sürüşüne çıkmıştık istepneden yapıyormuş servis danışmanı ile test sürüşüne çıkmanızı tavsiye ederim

kukini

0
kusura bakmayın yeni gördüm mesajınızı.gıcırtı sesini ertelemiştim ve kış boyunca bir daha yapmadı.ancak bugünlerde yine aynı ses torpido ile ön camın sağ kısmından gelmeye başladı ve yolcuda bunu duyabiliyor.Servise gidicem.Cözüm bulurlarsa paylaşacağım.

Tavandan mi bilemiycem ama benden de sanki iç dikiz aynasının oradan çıtırtı sesi geliyor. Bunu herzaman yapmıyor, onun için servise soramıyorum. Zaten yolcular da duyamıyor çoğu zaman....

Sağ taraftan torpidodan özellikle araç soğukken, yol bozuksa ses geliyor. ..

Takipteyim

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri