Golf 7 vs Civic FB7

sk67a

0
Ynt: Golf 7 vs Civic FB7

0kcLGt0.jpg

:aman:
:driver:
:gut:

DSG Achtung... :))

Sent from my iPad using Tapatalk

Çok iyi niyetli bu Doğuş :) 8000 tl lik arızayı 200 tl ye hallediyorlar.

[quote author=sk67a link=topic=718.msg13164#msg13164 date=1411744919]
Golf FDH'den:
>>Hoş benim ev ile iş yeri baya yakın bir rota. Genelde de trafikli ve tırmanma içeriyor
>>İşe vardığımda 13-14 civarı bir tüketim oluyor

13-14 litre ????!!

Civic'e laf etmeyelim bundan sonra. Benim tüketim 9,5 şehir içi.
[/quote]

Aslında bu yorumu bende gordum ama son anda yükleme cikti paylasamadim burada Aybars Berk üye adi :) Bu arada benim sehirici yer yer zaman zaman sıkışık trafik en son yakıt tüketimim 7.2 Lt / 100 km de Golf ün yarısı kadar yakıtla dolanıyorum neredeyse :) :)

sk67a

0

[quote author=Attila Khan link=topic=718.msg13209#msg13209 date=1411774939]
Aslında bu yorumu bende gordum ama son anda yükleme cikti paylasamadim burada Aybars Berk üye adi :) Bu arada benim sehirici yer yer zaman zaman sıkışık trafik en son yakıt tüketimim 7.2 Lt / 100 km de Golf ün yarısı kadar yakıtla dolanıyorum neredeyse :) :)
[/quote]

Silivri'de surekli yokus asagi saliyorsun araci herhalde.
Bir de hep A trip'ini, hem de B trip'ini sifirla su Bodrum'dan dondugunden beri.
Yanlis sayaci sifirlamis olabilirsin. :D
Senin araba triplerde. :driver:

Aslinda sadece vw grup degil, cogu marka forumunda hondaya karsi garip bir dusmanlik var. Esimde hyundai accent var, bu sebeble hyundai forumunuda uyeydim, honda hakkinda biseyler yazdikca garip garip igenelermeler inceden laf degdirmeler basladi, ustelik bunlarin bir kismini forum sahibi ve moderatorleri yapiyordu. Bir iki seferdennsonra kapistik, (hatta konu hondenin benzini icmesiymis) neyse tabi takistigin kisi forum sahibi olunca sutlandik.

Ayni siteyibir sure deha misafir olarak izledim, yine baska bir honda sahibini yine site sahibi terbiyesiz bir uslupla kovdu. Sanirimi hyundai cilerdede var bir eziklik.

Eski aracim linea idi, bu forumda iyi bir dostluk var, hyundai forumda yasadigim sikintilari hic yasamadim. Keza reno forumunda da yok boyle bisey.

[quote author=sk67a link=topic=718.msg13213#msg13213 date=1411800313]
Silivri'de surekli yokus asagi saliyorsun araci herhalde.
Bir de hep A trip'ini, hem de B trip'ini sifirla su Bodrum'dan dondugunden beri.
Yanlis sayaci sifirlamis olabilirsin. :D
Senin araba triplerde. :driver:

[/quote]

Sami Hocam her yokus inisinin birde cikisi var mantiken giderken hadi yokus asagi peki ya donerken :aman: :) :)

4 Ekim sabahi tekrar Bodrum yolculugu var 6 Ekim de ise donus var. Gidis 2 kisi bagaj yok, donus 4 kisi bagaj full dolu tekrar uzun yol yakıt sarfiyatini olcme zamani bakalım bu kez hem A hemde B Triplerini sifirlayacagim sonuclar ne olacak bende merak ediyorum :aman:

[member=3]sk67a[/member]

[quote author=nonickname link=topic=718.msg13214#msg13214 date=1411801237]
Aslinda sadece vw grup degil, cogu marka forumunda hondaya karsi garip bir dusmanlik var. Esimde hyundai accent var, bu sebeble hyundai forumunuda uyeydim, honda hakkinda biseyler yazdikca garip garip igenelermeler inceden laf degdirmeler basladi, ustelik bunlarin bir kismini forum sahibi ve moderatorleri yapiyordu. Bir iki seferdennsonra kapistik, (hatta konu hondenin benzini icmesiymis) neyse tabi takistigin kisi forum sahibi olunca sutlandik.

Ayni siteyibir sure deha misafir olarak izledim, yine baska bir honda sahibini yine site sahibi terbiyesiz bir uslupla kovdu. Sanirimi hyundai cilerdede var bir eziklik.

Eski aracim linea idi, bu forumda iyi bir dostluk var, hyundai forumda yasadigim sikintilari hic yasamadim. Keza reno forumunda da yok boyle bisey.
[/quote]

Hocam bahsettiginiz forumlara bende baya bir girdim yorum yazdim ama en cok VW forumunda sorun yasadim misal i30, Mazda, Suzuki, Mitsubishi, Clio4 ve Captur forumlarinda cok iyi davrandilar ama hakkini vermek lazim bir ara Bmw ve Mercedes forumlarinada girmek lazim vakit olurda ömür yeterse :)

[quote author=nonickname link=topic=718.msg13214#msg13214 date=1411801237]

[/quote]
Hocam bizim forumun tadı hiçbiryerde yok. Sami abi,Attila hocam hep iyi insanlar toplanmış.
Golf forumunda müdavimi şutlamışlar,adamın kötü bir yorumu da yoktu.
Herhalde golf alınca kişilik değişiyor :)

Geri