Fb7 de lpg de benzin düşme ve çözümü.

Aracınız
Kontağı kapatıp tekrar aksam bile göstergeye bir değişiklik olmuyobende. sanırım emulator yok takıldığında söylediğin gibi düzelecek muhtemelen..tesekkur ederim

Aracınız
Dün taktırdım. 2 gün önce taktırdım. Yol bilgisayarında 220 km var diyordu. Bir defa marş basmama rağmen şu an 204 km var diyor. Kontağı kapatıp tekrar çevirince baya da beklememe rağmen rakam yükselmiyor. Benzin de 8 dişten 7 dişe düştü. Tekrar açınca yerine gelmedi.

Trust

0
Aracınız
Dün taktırdım. 2 gün önce taktırdım. Yol bilgisayarında 220 km var diyordu. Bir defa marş basmama rağmen şu an 204 km var diyor. Kontağı kapatıp tekrar çevirince baya da beklememe rağmen rakam yükselmiyor. Benzin de 8 dişten 7 dişe düştü. Tekrar açınca yerine gelmedi.
Kime taktırdin iz.

Aracınız
Kime taktırdin iz.

Gül-Cem otogazda taktırdım. Ayar vs mükemmel yapmış. Gelen parçada sorun olabilir ya da tam 7 dişe düşme sınırındayken taktı. 3-4 def da marş basınca düşmüş olabili2. 2000 km yaptım şu ana kadar. 12 dişten 7 dişe düştü. Kalan km nin de düşmesi biraz tereddüt yarattı. Gerçi usta birkaç gün kullan sorun varsa bakarız dedi. Ben de sorun olup olmadığını tespit etmeye çalışıyorum.

Aracınız
iyi geceler arkadaşlar bende 2012 model honda civic otomatik araç aldım lpg atiker takılı bu araçta emulatör varmı onuda bilmiyorum bu cihaz serviste şu an ücreti ne kadar ve ne işe yarıyor teşekkürler

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
iyi geceler arkadaşlar bende 2012 model honda civic otomatik araç aldım lpg atiker takılı bu araçta emulatör varmı onuda bilmiyorum bu cihaz serviste şu an ücreti ne kadar ve ne işe yarıyor teşekkürler
Kontağı açtığınızda benzin ikazı verip benzin seviyeniz adım adım bekledikçe yükseliyorsa emülatör takılıdır. Servis kendi taktığı lpg li araçlara garanti kapsamında takıyor ama dışarıdan takılan araçları sormanız lazım o konuda fikrim yok.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Emulatör istediğim gibi olmayınca mesleğimin de avantajıyla her kontak açışında benzin deposu değerini resetleyen ve yeniden ölçüm yapan devre yapıp taktım. Şu an çalışıyor.

Aracınız
Emulatör istediğim gibi olmayınca mesleğimin de avantajıyla her kontak açışında benzin deposu değerini resetleyen ve yeniden ölçüm yapan devre yapıp taktım. Şu an çalışıyor.

Konu hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz acaba bizde yapabilirmiyiz eksikliğini hissediyorum bende

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Sıra kalabalıklaşıyor :)

Geri