Golf 7 vs Civic FB7

Ynt: Golf 7 vs Civic FB7

[quote author=aknasmub link=topic=718.msg13334#msg13334 date=1411915382]
Attila hocam ben itiraf edeyim arada basıyorum eksiyi :)
Orhan beye eksi vermedim ama adam efendiydi bana karşı

Sent from my iPad using Tapatalk
[/quote]

Aynen bende ayni sekilde yapmistim zaten :)

çok çok iyimiş bayıldım. on numara çoban :D

Adam haklı ama onuda sepetlerler bence simdiden - 8 almis ben + ladim -7 e geldi yorumu .muha.

Dreamofice : Arkadaslarben araba alirken kaziklanmak istemem kim ister ki! Golf ve leon frnin ingilteredeki fiyatlarina baktim tabi donaniar farkli orada neyse en pahali donanim olan match'i sectim highlina yakin sonra 1.4 122 dsg ve uzerine cam taban nj xenon u led, ve 17 madrid janti sectim fiyat Turk parasi 88bin bizdeki fiyati 81bin

Leon frye baktim cam tavan led paket ekledim bizdeki fr boyle satiliyor fiyat tr parasi 80bin bizdeki fiyati 61bin

Simdi ingilteredeki fr ve bahsettgm donanimdaki golf arasinda 8bin fark var
Trdeki fr ve golf arasinda 19bin fark var

Golf alirken dogus tarafindan nasil kazik yediginizin farkinda misiniz? Ben vazgectim galiba

Bu arada golf matchde sizin highlineda bile para odediginiz 5.8 ekran arti surucu rofili secme standart ve on arka park sensoru de standard (highlineda standartmi bilmiyorum) bunlarida sayarsak fark 21e cikiyor yani 13bin golfe Trde fazla para oduyorsunuz.

[quote author=Attila Khan link=topic=718.msg13765#msg13765 date=1412105425]
Adam haklı ama onuda sepetlerler bence simdiden - 8 almis ben + ladim -7 e geldi yorumu .muha.

Dreamofice : Arkadaslarben araba alirken kaziklanmak istemem kim ister ki! Golf ve leon frnin ingilteredeki fiyatlarina baktim tabi donaniar farkli orada neyse en pahali donanim olan match'i sectim highlina yakin sonra 1.4 122 dsg ve uzerine cam taban nj xenon u led, ve 17 madrid janti sectim fiyat Turk parasi 88bin bizdeki fiyati 81bin

Leon frye baktim cam tavan led paket ekledim bizdeki fr boyle satiliyor fiyat tr parasi 80bin bizdeki fiyati 61bin

Simdi ingilteredeki fr ve bahsettgm donanimdaki golf arasinda 8bin fark var
Trdeki fr ve golf arasinda 19bin fark var

Golf alirken dogus tarafindan nasil kazik yediginizin farkinda misiniz? Ben vazgectim galiba

Bu arada golf matchde sizin highlineda bile para odediginiz 5.8 ekran arti surucu rofili secme standart ve on arka park sensoru de standard (highlineda standartmi bilmiyorum) bunlarida sayarsak fark 21e cikiyor yani 13bin golfe Trde fazla para oduyorsunuz.
[/quote]
Aynen Attila hocam çok geçmez şutlar arkadaşlar bu gencimizi :driver:

Sağlı sollu kroşeler ile mücadeleye devam ama bu kez iyi yer yakaladim gibi yalnızda sayılmam Japoncular Alamancılara karsi :aman: [;)]

http://forum.donanimhaber.com/m_97442795/mpage_2/f_//tm.htm#

Makropolo : Evet jetta dan da bütün vw ailesinden de nefret ediyorum sebebi premium olmayan bi markayı sadece Alman diye yere göğe sığdıramayıp bi mercedes bmw muamelesi yapılması, servis elemanlarının ve satış temsilcilerinin şımarıklığı, aşırı pahalı servisleri, asla hata kabul etmemeleri ve dört camı otomatik yapıp başka da bişey koymamaları. Evet japon hayranıyım çünkü ömürlük araç yapıyorlar içini de dolduruyorlar buna karşılık servis maliyetleri düşük ve bi toyota servisine gittiğiniz zaman kendinizi insan gibi hissediyorsunuz.

Attila Khan : Alamanlar bizim ülkedeki vosvosculari arastirmislar beher aracta muadillerine gore en az 10 bin daha fazla verip aylarca sıra beklemelerine, sagir sultanin bile duydugu dsg sorunlarina ragmen hala dsg icin sira beklemelerine bir anlam verememisler .muha.

[member=117]aknasmub[/member]
[member=3]sk67a[/member]

Orijinalden alıntı: commandx

Anti vw'ci değiliz, anti doğuşcuyuz biz, halkımızı kazıklayan tüm firmalara karşıyız. Siz kazık yemeyin, sizi kaz olarak görmesinler diye.

Vw'ye tebrikler bu arada, iyi iş çıkarmış. Önceki jettada düşük puan almıştı, gereken dersini çıkarmış. Darısı diğer bütün markalara.

Yalnız tutup da yeni kasa jetta iyi puan aldı diye hondaya laf vurmayın. Small overlap ilk çıktığında(üreticiler dikkat etmezken) civic jettadan iyi puanlar aldı. Yarın bir gün yeni, farklı bir test çıksa orada da eminim honda, subaru gibi markalar vw'den iyi sonuçlar alır. Toyota yine çuvallar :)

2015 ve sonrasında geliştirilen çoğu araç jettaya benzer sonuçlar alacaklar. Çünkü artık small overlap da önemli üreticiler için.

Small overlap'ta asıl başarı volvo, subaru ve honda'nındır. Kimse aksini inkar etmesin.

Attila Khan : Bu yoruma şapka çıkartılır hocam ama ilaveten bu da benden olsun :clap:

Manken kafayı kırmıs, akü firlamis ama önemli degil nasilsa iç konsol yumusak plastikten ise alinir. Das Tabutos .muha.

Attila hocam adamlara ne yapsan boş. Fanatiklik almış başını gitmiş.

Ama eleman güzel cevap vermiş,japonların da sağlam olduğu konusunda.

[member=7]Attila Khan[/member]

[quote author=aknasmub link=topic=718.msg13888#msg13888 date=1412228927]
Attila hocam adamlara ne yapsan boş. Fanatiklik almış başını gitmiş.

Ama eleman güzel cevap vermiş,japonların da sağlam olduğu konusunda.

[member=7]Attila Khan[/member]
[/quote]

Hocam Jetta dusuk puan almis testten videoda bunun kaniti. Civic oyle mi peki bence en basarili carpismayi Civic yapmis alay konusu olan mankenin direksiyona kafa atmasi, jet hızı ile firlayan akü sistemi ( tikkat bu yeni bir özelliktir baska araclarda yok standard olarak eklemisler ) .muha.

Geri