Stepne Bölümünde Problem

ArKadaşlar Geçenlerde arkadaşla Bağaj temizligi yaparken birşey fark ettik. Sizinde Kontrol etmenizi tavsiye ederim Malum Sonuçta herzaman baktıgımız bir bölhe değil. .duv. .duv.

Sercan

0
Aracınız
Ynt: Stepne Bölümünde Problem

[quote author=avansis link=topic=397.msg12031#msg12031 date=1410453461]
Olaya vakifim ama o posetli yerin neresi olduğunu anlamadım yada'araba sıfır alınırken altta kalan poşetmi anlıyamadım.
[/quote]
Hocam naylonlar arka koltuğun söküldükten sonra alt kısmı. Sanırım sıfır altığımızda üzerinde olan naylon komple alttan dolaştırılmış görünen kısmı söküyoruz ama altta kalan olmuş

[quote author=NoFeaR link=topic=397.msg12036#msg12036 date=1410455348]
Arkadaşlar sizin sorununuzu çözebilecek en azından bir servisiniz var, biz halen Çamkırandan cevap bekliyoruz :)
[/quote]
Abi bu sorunun çözülmesi ile ilgili Terakki tek başına bi uygulama yapmaz Honda Türkiyeden gelen talimat üzerine yapılıyordur
diye düşünüyorum. Çamkıran uğraşmak istememiş bence

Birde anlamadığım birşey var bu aracın altında tek egzoz borusu var iki tarafta da yanık çıkmasını aklım almadı başka birşeyden kaynaklanabileceğini düşünüp duruyorum o kısımlarda yanık yapabilecek bi donanım varmı araçta

Sağ tarafta eksoz var. Hadi o ısı kaynağıda sol tarafta ısı üretecek bişi yok. Orda olması anlamsız. Acaba diyorum üretim aşamasındayken, yalıtım malzemesi takıldıktan sonra aracın altında yada bagajda kaynakmı yapıldı.başkada bi ihtimal gelmiyor aklıma. Bazı araçlarda olmaması bu tezimi güçlendiriyor. Eksoz aynı eksoz malzeme aynı malzeme. Hepsinde olması lazım. Yada lpg takılırken oralarda kaynak filanmı yaptılar.

Sercan

0
Aracınız

[quote author=teachers71 link=topic=397.msg12047#msg12047 date=1410469123]
Sağ tarafta eksoz var. Hadi o ısı kaynağıda sol tarafta ısı üretecek bişi yok. Orda olması anlamsız. Acaba diyorum üretim aşamasındayken, yalıtım malzemesi takıldıktan sonra aracın altında yada bagajda kaynakmı yapıldı.başkada bi ihtimal gelmiyor aklıma. Bazı araçlarda olmaması bu tezimi güçlendiriyor. Eksoz aynı eksoz malzeme aynı malzeme. Hepsinde olması lazım. Yada lpg takılırken oralarda kaynak filanmı yaptılar.
[/quote]
Lpgden veya üretim hatasından kaynaklanma ihitmali yoktur kaplamanın eriyen bölgeleri hala ilk günkü gibi sıcak ve yumuşak erimeyen yerler sert ısı kaynağı arabanın üzerinde bir yerde

Bu açıklama üzerine benim beyin fatal error verdi. :) sol tarafta okadar ısıyı ne oluşturmuş (halada oluşturuyor) olabilirki, aklım beynim durdu.

Sercan

0
Aracınız

[quote author=teachers71 link=topic=397.msg12114#msg12114 date=1410536605]
Bu açıklama üzerine benim beyin fatal error verdi. :) sol tarafta okadar ısıyı ne oluşturmuş (halada oluşturuyor) olabilirki, aklım beynim durdu.
[/quote]
Neden olabilir diye düşünmekten benim de beynim yanma derecesinde. Japonlar yapmış yapacağını, belki de kaplama kendinden ısıtmalıdır :)

Yerin sıcaklığı vuruyordur :) kışın geçer bence :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

[member=283]Sercan[/member] içime kurt düştü yarın bende bakayım arka koltuğa ısıdan kaynaklı iz işaret varsa bu ısıyı arka koltuk ısıtmaya dönüştürmek gerekir?

Sercan

0
Aracınız

[member=6]hakko modelistlik[/member] Vay hakan abi hiç öyle düşünmemiştim arka koltuklar da ısıtmalıymış haberimiz yokmuş. kullanabilirsek iyi olur :D

arkadaş honda mühendisleri bizim kadar kafa patlatmadı bu konuya

Trust

0
Aracınız

bugun honda parktan aradilar saat 09:00 randevu verdiler uyana bilirsem arabayı bırakacagım durumu buradan paylaşmaya devam edecegim.

Yaşasın tapatalk!

Geri