Direksiyon kutusu problemi

Herkese selam arkadaşlar.bozuk parkeli yollarda arabanın ön sağ tarafınfan ses geliyor.bugün honda radar şeref usta var floryada oraya gittim sesin direksiyon kutusundan geldiğini söyledi yarım günde tamirini yaptırıp teslim edeceğini söyledi.sizce tamirini yaptırmalımıyım sonradan tekrar bozulduğunu falan yazmışlar bazı sitelerde ne yapsam acaba?

Tamir için istanbulda tavsiye edeceğiniz bir yer varmı arkadaşlar

Bostancı sanayide koç torna var internetten ulaşım sağlaya bilirsin garantili yapıyor 200 civarı dı sanırım tamir sen gene bir konuş sıfır fiyatına göre uygundur zannediyorum ama gene bir araştırma yap sökmede bulunup takılabilir.

Ölü 1 değilki ağlayasın; Deli 1 değilki bağlayasın.

Aynı sorunu bende yaşıyorum özellikle parke veya bozuk yollarda ...sanki tablalardan veya ön düzenden gibi...direksiyondan hissediliyor sesten de duyuluyor amortisör takozlarida aklıma gelmedi değil hatta. ..ön düzen kontrolde düzgün dendi ve ayarı da yapıldı...fakat sorun direksiyon kutusu desem belirtileri sertleşme v.b. de yok...anlamadım bir bilen varsa desin

Aracınız
Bence senin aracının sorunu direksiyon kutusu da değil.

Bir laf vardır. Yarım doktor candan eder, yarım imam dinden eder diye.

Bence sen öncelikle sorununu tam olarak öğren ondan sonra direksiyon kutunla uğraş.

Sağ önden geliyorsa, Fren merkezinden gelebilir, amartisörden gelebilir, kulakçıklardan gelebilir vs. vs.

Konuya mesaj yazalı 1 ay olmuş fakat bugün bir mesaj yazıldı diye yazıyorum. umarım faydası olur.

Benim aracimda da ayni ses geliyodu ilk once direkaiyon kutusundan suphelendik ama motor takozu cikmksti bi baktirin derim ama motor takoU da sert olursa muhtemelen yan sanayi takilacagindan dolayi soyluyorum aracin titresimi artiyo ses gidiyo ama bu sefer titreaim fazlalasiyo oninda yumusagini bulmak gerekiyo yan sanayiler 60 tl ile 200 tl arasi gezer orjinal motor takozu 600 tl diye bikiyorm bi bakririn derim

Girmişsiniz, problem ve çözümler bölümüne, insanların kendi tecrübeleri sonucu bulduğu çözümlerin paylaşıldığı yerde honda sorun onda, sorunsuz honda yok, vb. Gibi yorumlar yaziyorsunuz.

Bu başlık altında ne bekliyorsunuz ki.

Başka forumlara da gittiğinizde bu tip bir ana başlık altında yine sorun görürsünüz.

Bu biraz bakış acısı ile ilgili, sorunlar ve problemler başlığını hangi markanın forum sitesinde okursanız o marka gözünüzde sorun yumağı olarak görünür. Forumun ve markanın kalitesi ise çözümlerin olması ya da forumdaslarin yardımları ile ölçülür kanaatindeyim.

Burada sorun olarak yazılan seyler küçük şeyler, dikkat edin bir şanzıman arızası, motor arızası gibi şeyler yok. Honda belki mükemmel değil ama sorun olarak en az ve küçük sorun çıkaranlardan biri. Sorunsuz bir üretici ben bilmiyorum.

Örneğin hiç vw forumu problemler başlığına baktınız mi,

Özetle acizane onerim biraz daha bakış açınızı değiştirmeniz, ya da aracınıza ısınamamış olabilirsiniz, mümkündür. Honda, piyasada en çabuk likide donebileceginiz araçtır, satın. Gerçekten sorunsuz olduğunu düşündüğünüz bir markaya geçin

Syg

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri