Ankarada gaz dolum aparatını monte ettiren var mı? honda civic 2015

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3240]hondabd[/MENTION] Hocam sizin aparat benzin kapağına denk geliyor bu yüzden problem yaşıyorsunuz, gaz girişinin biraz daha aşağıya kaydırılması gerekiyor, lpgyi takan servisten bunu talep edebilirsiniz.

Aracınız
hocam bunu bayiye söyledik almadan bayi proje dışına çıkamayız felan diyoalar insanlara eziyetten başka hiç birsey yapmıyolar hocam bu aparat daha uzundu dün tornacıya gittim adam ölçmeden kısaltı ilk ki biraz daha uzun geldi sonra bidaha kesti bunda böyle oldu bu durumda olan arkadaşlar varsa nerde yaptırdıklarını söylesinler lütfen

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
hocam bunu bayiye söyledik almadan bayi proje dışına çıkamayız felan diyoalar insanlara eziyetten başka hiç birsey yapmıyolar hocam bu aparat daha uzundu dün tornacıya gittim adam ölçmeden kısaltı ilk ki biraz daha uzun geldi sonra bidaha kesti bunda böyle oldu bu durumda olan arkadaşlar varsa nerde yaptırdıklarını söylesinler lütfen

Hocam proje dışı diye sallamışlar, sabit olan diğer araçlarda servis montajlı.

Benzin kapağı açıkken monte edip benzin kapağını üzerine kapayabilirsiniz, lpg alımı yaparken extradan benzin kapağını açmanız gerekir.

Aracınız
Hocam proje dışı diye sallamışlar, sabit olan diğer araçlarda servis montajlı.

Benzin kapağı açıkken monte edip benzin kapağını üzerine kapayabilirsiniz, lpg alımı yaparken extradan benzin kapağını açmanız gerekir.

Yok hocam denedim onu olmuyor gine kapanmıyor tornacıdan kaynaklanıyor bn biraz daha kısa yaptırmayı gözüm yemedi en dibine kadar azaltcam başka yolu gibi

Trust

0
Aracınız
Torna cinin suçu yok eğer daha kisaltirsaniz bu sefer tabanca benzin kapağına çarpıp yine engel olur.

Aracınız
Hocam forumda yapan arkadaşlar varmış dolum agzı ile benzin Ikiside aynı anda çalışan var arkadaslar internetten gördüm öylesinede razıyım ne yapıyım benzin kapağını söker takarım artık böyle gaz dolum aparatını sök tak yerine benzin kapağını sökerim ne yapıyım hocam sıkıldım artık

Trust

0
Aracınız
Hocam forumda yapan arkadaşlar varmış dolum agzı ile benzin Ikiside aynı anda çalışan var arkadaslar internetten gördüm öylesinede razıyım ne yapıyım benzin kapağını söker takarım artık böyle gaz dolum aparatını sök tak yerine benzin kapağını sökerim ne yapıyım hocam sıkıldım artık
Yapan var evet ama sizin takılan yere yapılan montaj yanlış.

Geri