Mobil site sorunları

Aracınız
Civic FB7 2012
Email İle gelen mesajları doğrudan cevap vermek istediğim zaman mobil siteye yönlendiriyor. Ancak buraya gelince mobil iste boş çıkıyor, uyarı ve bahsedenler sayfasına gelmiyor. Telefondan mobil siteye gitmek zorunda kalıyorum

Hakan Uzun

0
Yönetici
Eger ki akilli telefon kullaniyorsaniz tapatalk isinizi fazlasiyla gorur..eger yoksa tabii

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar forumun mobil sürümü hız vs. açısından bazı özellikleri kısıtlanarak dizayn edilmiş, tam sürüme geçmek için [MENTION=194]Can[/MENTION] arkadaşımızın dediği gibi en alt kısımda full site diyerek değişiklik yapabilirsiniz.
Ayrıca mobil kullanım için de tapa talk kullanılabilir.
Tapa talk başlı başına bir uygulamadır, çalışma prensibi sadece forumun databaseni kullanır özellikler ve sıkıntılar tamamen tapatalktan kaynaklanır.
Forum yönetimi olarak bizler sadece tapatalkın bildirimiyle uygulamanın güncellemesini database alıyoruz. [MENTION=14]timothyblue[/MENTION] hocam, güncellemeyi üç gün önce yaptım sorunlarınız düzelmediyse eğer tapatalk ayarlarını gözden geçirin, daha da düzelmez ise tapatalka mail atayım.
[MENTION=196]Mesudum[/MENTION] Hocam mobilde full site geçtikten sonra bir daha ki sefere ayarlarla oynamadan yönlendirme direk full site olacaktır.

Arkadaşlar forumun mobil sürümü hız vs. açısından bazı özellikleri kısıtlanarak dizayn edilmiş, tam sürüme geçmek için [MENTION=194]Can[/MENTION] arkadaşımızın dediği gibi en alt kısımda full site diyerek değişiklik yapabilirsiniz.
Ayrıca mobil kullanım için de tapa talk kullanılabilir.
Tapa talk başlı başına bir uygulamadır, çalışma prensibi sadece forumun databaseni kullanır özellikler ve sıkıntılar tamamen tapatalktan kaynaklanır.
Forum yönetimi olarak bizler sadece tapatalkın bildirimiyle uygulamanın güncellemesini database alıyoruz. [MENTION=14]timothyblue[/MENTION] hocam, güncellemeyi üç gün önce yaptım sorunlarınız düzelmediyse eğer tapatalk ayarlarını gözden geçirin, daha da düzelmez ise tapatalka mail atayım.
[MENTION=196]Mesudum[/MENTION] Hocam mobilde full site geçtikten sonra bir daha ki sefere ayarlarla oynamadan yönlendirme direk full site olacaktır.
Hic sorun degil hocam uyanik oldugum surece yarim saate bir forumu kontrol ediyorum zaten tapatalk uzerinden. Varsin bildirim gelmesin :)

Hakan Uzun

0
Yönetici
[MENTION=14]timothyblue[/MENTION] telefonu yeni almistiniz sanirim bildirimlere tekrar bir bakin, modeller arasinda farkliliklar olabiliyor ben bildirimleri aliyorum cunku :)

İphone da sorunsuz geliyor

Geri