Civic FB7 Cyclone Multimedya Cihazı Hakkında

kara82

0
Aracınız
Cyclone multimedya cihazını diğer cihazlarla karşılaştırma imkanım yok ama, beğendiğim özellikleri içerisinde mp3 ve radyo menüsü var. Ancak dvd menüsü bence dvd filmler için yapılandırılmış ve mp3 cd'leri için gayet basit ve kötü gözüküyor. Mavi fon, beyaz küçük yazılar bana "dos" zamanından kalma gibi geldi. Ayrıca flashdiskten film izleme ile cd veya dvd takıp izleme arasında da farklar var. Flahdiskten izlerken bir çubuk vasıtası ile ileri alabilirken cd-dvd'den izlerken 16x hızına kadar ileri sarabilme özelliği var. Cd-Dvd ile ilgili kısmı yöneten programı daha yenisi ile değiştirmenin imkanı var mı acaba?

Ayrıca direksiyon kumandasında şarkıyı değiştirmek için sağ sol tuşlara basıyoruz, ileri sarmak için de basılı tutsak çok iyi olurdu; ama böyle bir özellik koyulmamış.

Her türlü ekranda (tüm programlarda) osd'nin ayarları ile oynayabilsek iyi olurdu.

Navigasyon açıkken arkada çalan parçayı değiştirirken gecikmeler oluyor, buna da bir çözüm gerekir.

Cyclone firmasının internet sitesinde sadece dont panic navigasyon uygulaması için güncelleme olduğunu gördüm. Acaba multimedyanın diğer özelliklerine de güncelleme yayınlar mı? veya arabayı servise götürdüğümüzde yeni versiyonunu yüklerler mi merak ediyorum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1306]kara82[/MENTION]

Hocam şarkı değişiminde gecikmelerin nedeni ramin düşük olması.
Güncelleme olarak daha fazlasının olacağını zannetmiyorum.

kara82

0
Aracınız
Bugün 2015 model sıfır araca takılı vaziyette cyclone gördüm. Yazılımının görünümünde değişiklikler vardı. Acaba sadece "skin" mi değiştirmişler, yoksa esaslı değişiklik var mı

kara82

0
Aracınız
Cyclone yetkilisi ile telefonda görüştüm. 2013e takilanla 2015e takılan cyclonelarin donanimlarinin farkli oldugunu dolayisiyla yazilimi yenileyemeyeceklerini soyledi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Cyclone yetkilisi ile telefonda görüştüm. 2013e takilanla 2015e takılan cyclonelarin donanimlarinin farkli oldugunu dolayisiyla yazilimi yenileyemeyeceklerini soyledi.

Ramini vs. yükselttiler her halde, sonrasında da yazılımı değiştirdiler, acaba ram takviyesi yapılabiliyor mu onu da sormak lazım.

Aracınız
kendi ürünleri deilki abi değiştirsinler.. hepsi ithal onların...
ayrı yazılım her zaman değiştirelebilir ve güncellenebilir kolpa yapıyorlar.. daha önce otobus firmaları için koltuk arkadası multimedia cihazları yapmıstık 1 yıl sonra yeni bir yazılım cıkarıp güncellemiştik... telefonlarda bile güncelleme geliyor yeni sürümlerde ... cyclone dediğimiz yer büyük bir firma deil bizzat gidip gördüm.. bir navitec olamazlar.

Aracınız
Arkadaşlar Cyclone ürünlerinin hiçbiri kendi üretimi değil. Ayrıca Cyclone marka geçen multimedia cihazına internetten araştırarak değişiklikler yapabiliyorsunuz. Farklı navigasyon veya farklı eklentiler ekleyebiliyorsunuz.

Yeni cihaz alacak arkadaşlar Aliexpress ten Android işletim sistemli navigasyon almalarını tavsiye ederim gerçekten Türkiye'de şu anda hondanın sattığı Android li navigasyonlardan aşağı kalır hiçbirşeyi yok.

Benim satın aldığım örnek bir navigasyonu size göstereyim.
http://www.aliexpress.com/item/2din...S-Navigation-Bluetooth-Radio/32266143995.html

DHL ile sipariş verdim Gümrük Dahil Toplamda 1230 TL param gitti ve gümrük dahil 7 Günde Elime geçti.

Yeni alacak olanlar için bunu tavsiye ederim.

kara82

0
Aracınız
Arkadaşlar Cyclone ürünlerinin hiçbiri kendi üretimi değil. Ayrıca Cyclone marka geçen multimedia cihazına internetten araştırarak değişiklikler yapabiliyorsunuz. Farklı navigasyon veya farklı eklentiler ekleyebiliyorsunuz.

Yeni cihaz alacak arkadaşlar Aliexpress ten Android işletim sistemli navigasyon almalarını tavsiye ederim gerçekten Türkiye'de şu anda hondanın sattığı Android li navigasyonlardan aşağı kalır hiçbirşeyi yok.

Benim satın aldığım örnek bir navigasyonu size göstereyim.
http://www.aliexpress.com/item/2din...S-Navigation-Bluetooth-Radio/32266143995.html

DHL ile sipariş verdim Gümrük Dahil Toplamda 1230 TL param gitti ve gümrük dahil 7 Günde Elime geçti.

Yeni alacak olanlar için bunu tavsiye ederim.
Dont panic'i zaten kullanmıyorum, IGO primo 2.4 yükledim ve memnunum. Ama diğer özelliklerinde değişiklik yapmak için internetten çok uğraşmama ve ingilizce bilmeme rağmen bulamadım. 2015 civic'teki yazılımı bulsam yeter aslında.

Aracınız
Cyclone Var benimkinde de, 2015 model takılı verdiler aldığımda.
navigasyon açıkken, direksiyondan şarkı değiştir diyince gecikme olmuyor,
flash bellekten şarkı film okuması güzel, hem kol dayama bölgesinde hem de torpido gözünde flash giriş yerleri var.

Geri