Bagaj 12V

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız

Foto ekle linkiyle eklemeye çalıştım. Olmadı ben de bir yere upoad ederek paylaştım. Fotolar tıklayınca açılıyor maalesef.
1. fotoda kırmızı kablo aküye direk bağlanmış olup sigortası da mevcuttur. Sanayideki oto parçacısından aldım.
2. fotoda ise yeşil siyahlı koaksiyel kablonun içini çıkardım borusunu kabloyu korumak için kablonun üzerine geçirdim.
3,4,5,6. fotolarda ise gaz fren pedallerinin ordan akünün bulunduğu kaput kısma geçen kablo görülüyor. Lastikli kısmın kenarından kabloyu kaporta bölmesine doğru ittim. Gres yağı sürerseniz kablo kolayca geçer. Yalnız kablonun kaportaya temas eden yeri sıkı olduğu için kaportayla kablo arasına lastik parçası keserek koydum. Kaportanın ordan kablonun nerden çıktığını bilmiyorum ancak kabloyu 1 metreden fazla geçirdikten sonra kaporta bölmesinde kabloyu bulup çektim.
7 nolu fotoda kapının kenarındaki plastiğin altından geçirdim. Plastik kısım açılıyor ancak kısıtlı zamanda kabloyu çektiğim için ve şarjım az kaldığı için foto çekememiştim.
8 nolu fotod arka koltuğu öne yatırıp kabloyu bagaja geçirdim.
9,10,11 nolu fotolarda ise kablo ve çakmaklık soketinin yerleşimi ve şaseden eksiyi nasıl aldığım görülmektedir. Bagajdaki yerleşim sizin yaratıcılığınıza kalmış.
12 nolu fotoda ise kabloyu çekmeme neden olan invertör görülmektedir.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV

Foto ekle linkiyle eklemeye çalıştım. Olmadı ben de bir yere upoad ederek paylaştım. Fotolar tıklayınca açılıyor maalesef.
1. fotoda kırmızı kablo aküye direk bağlanmış olup sigortası da mevcuttur. Sanayideki oto parçacısından aldım.
2. fotoda ise yeşil siyahlı koaksiyel kablonun içini çıkardım borusunu kabloyu korumak için kablonun üzerine geçirdim.
3,4,5,6. fotolarda ise gaz fren pedallerinin ordan akünün bulunduğu kaput kısma geçen kablo görülüyor. Lastikli kısmın kenarından kabloyu kaporta bölmesine doğru ittim. Gres yağı sürerseniz kablo kolayca geçer. Yalnız kablonun kaportaya temas eden yeri sıkı olduğu için kaportayla kablo arasına lastik parçası keserek koydum. Kaportanın ordan kablonun nerden çıktığını bilmiyorum ancak kabloyu 1 metreden fazla geçirdikten sonra kaporta bölmesinde kabloyu bulup çektim.
7 nolu fotoda kapının kenarındaki plastiğin altından geçirdim. Plastik kısım açılıyor ancak kısıtlı zamanda kabloyu çektiğim için ve şarjım az kaldığı için foto çekememiştim.
9,10,11 nolu fotolarda ise kablo ve çakmaklık soketinin yerleşimi ve şaseden eksiyi nasıl aldığım görülmektedir. Bagajdaki yerleşim sizin yaratıcılığınıza kalmış.
[MENTION=2457]murat220[/MENTION] eline sağlık. web sayfasından fotoğraflar 2*2 olarak gözüktüğü için bir şey gözükmüyor. işine yararsa sana fotoğraf yüklemek için adımları aşağıda gösterdim. bu anlattıklarım bilgisayarından yüklemek için tabi.Aslında forumda da vardı ama ben aratarak bulamadım :) Keyifli forumlar.

foto1.JPG

foto2.JPG

Aracınız
[MENTION=2457]murat220[/MENTION] eline sağlık. web sayfasından fotoğraflar 2*2 olarak gözüktüğü için bir şey gözükmüyor. işine yararsa sana fotoğraf yüklemek için adımları aşağıda gösterdim. bu anlattıklarım bilgisayarından yüklemek için tabi.Aslında forumda da vardı ama ben aratarak bulamadım :) Keyifli forumlar.

Ekli dosyayı görüntüle 3110

Ekli dosyayı görüntüle 3111

Resim ekleye girdim. Ancak her girişimde dosya seç seçeneği seçilmiyor. Seçsek bile hiçbir tepki olmuyor. Forum konusunda yeni değilim ancak ne yaptıysam resim ekleyi tıkladıktan sonra hiçbir işlem yapılamıyor. Explorerden çıkmak için çarpıya tıklayınca Explorer kapanıyor. En iyisi ben galeri linkini vereyim. Direk açılırsa istediğiniz fotolara tıklayarak büyütebilirsiniz. Reklam çıkarsa mavi yazıya tıklarsanız fotolar açılırReklam sadece bir defa çıkıyor. Başka çıkmıyor. Ya da daha iyi bir upload sitesi biliyorsanız orda upload ederim.

http://www.imagebam.com/gallery/af9lhaquirtozey279o9gknzit98bual

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
@Muarat220? Basit yüklemeyi seçiyor musunuz

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Hiçbir şekilde seçmeme izin vermiyor.
Sanırım tarayıcı kaynaklı. Açılan sayfayı pop-up algılıyor olabilir. Sağ üstlendi sanırım bu sayfa için pop-up Lara izin verin derseniz belki problem çözülür. Ben crome kullanıyorum. Belki farklı tarayıcılarla bu problemi yaşamayabilirsiniz.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
20160430_184256.jpg20160430_184309.jpg20160430_184509.jpg20160430_184624.jpg20160430_184633.jpg20160430_184728.jpg20160430_184806.jpg20160430_185820.jpg20160430_185903.jpg20160430_185919.jpg20160430_190012.jpg20160430_190035.jpg

Teşekkürler chrome ile denedim oldu.

Aracınız
[MENTION=2457]murat220[/MENTION] Güzel uğraşmışsın ellerine sağlık , invertör kaç Watt lık ? :)

Geri