4,9 milyon Honda araç geri cağırılıyor

Aracınız
bugün haberde okudum 4,9 milyon aracı honda geri çağırıyormus.hava yastığı problemi nedeniyle. Bizim araçlarla bi ilgisi var mi? Kimse cagirmadi hondadan..bilgisi olan var mi konuyla ilgili???

Aracınız
okuduğunuz haberde detay verilmemiş mi,şu şu yıllar arası üretilen şeklinde.ayrıca geri çağırma Türkiye için mi? haber linkini paylaşırsanız bizde okuyalım.

tekin

0
Aracınız
bugün haberde okudum 4,9 milyon aracı honda geri çağırıyormus.hava yastığı problemi nedeniyle. Bizim araçlarla bi ilgisi var mi? Kimse cagirmadi hondadan..bilgisi olan var mi konuyla ilgili???

Merhaba, hocam konuyu açtığını görmedim, ben de aynı şeyle ilgili bir konu açmıştım.
Nasıl silebilirim, kalabalık yapmasın

Aracınız
Farketmez yönetici arkadaşlar birini silebilir.ben konu actim ama bilmiyordum varmiydi Bu konu..kkonu başlığı ile nette aramada bir suru çıkıyor zaten haber.

Aracınız
Hondayi aradim.adamin bana dediği şu..Honda'nın sitesine girip satış sonrası yazan yere tıklayın..orda ürün guncelleme kampanya sorgulama kismi var. ona tikla formu doldurup altta yeşil sorgula butonuna bascakksiniz..Şase no istiyor ben daha sonra sorgulama yapacam..Bütün araclarda sorun yokmuş sadece bazi partilerde problem var dedi ayrica..

Hondayi aradim.adamin bana dediği şu..Honda'nın sitesine girip satış sonrası yazan yere tıklayın..orda ürün guncelleme kampanya sorgulama kismi var. ona tikla formu doldurup altta yeşil sorgula butonuna bascakksiniz..Şase no istiyor ben daha sonra sorgulama yapacam..Bütün araclarda sorun yokmuş sadece bazi partilerde problem var dedi ayrica..
Tesekkurler bilgilendirme icin. Hemen bakalim.

Geri