Aracınız
[MENTION=442]hakan uzun[/MENTION] , Cam kaldırma modülü, 2012 ve 2014 soketleri aynı, 2015 soketleri farklı. Bunun dışında kullanılan ürün aynı Cyclone, bende taktırdım, bulamayan arkadaşlara buradaki (ADANA) elektrikçi arkadaşımdan tedarik edip göndere bilirim.

Sen ekstra kablolarla uğraşmışsın ama normalde Cyclone yeni üründe direk soketi takıyorsun o kadar.

Aracınız
Ekstra bir not belirteyim. Kumanda açma tuşuna 4 defa arka arkaya basıldığında 4 cam otomatik açılır. Eğer 4 cam otomatik açılmıyorsa modül üzerinde bulunan siyah bir "jumper" var soketin girdiği yerde onu sökerseniz 4 cam 4 kere arka arkaya bastığınızda açılacaktır.

Not: Jumper sonradan çıkartılırsa Soketinde tekrardan çıkartıp takılması gerekiyor.
Not 2: 4 camı 4 kere basıp açtıktan sonra eğer araç kapısına dokunmadıysanız araş kendiliğinden kilitleniyor ve aynı zamanda 4 cam tekrardan kapanıyor.

Hakan Uzun

0
Yönetici
[MENTION=442]hakan uzun[/MENTION] , Cam kaldırma modülü, 2012 ve 2014 soketleri aynı, 2015 soketleri farklı. Bunun dışında kullanılan ürün aynı Cyclone, bende taktırdım, bulamayan arkadaşlara buradaki (ADANA) elektrikçi arkadaşımdan tedarik edip göndere bilirim.

Sen ekstra kablolarla uğraşmışsın ama normalde Cyclone yeni üründe direk soketi takıyorsun o kadar.

Hocam ama benimki
Makyajli terslik olmasin? Makyajli ve makyajsiz farkli moduller diye biliyoruz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Hocam ama benimki
Makyajli terslik olmasin? Makyajli ve makyajsiz farkli moduller diye biliyoruz.

Abi sadece soketler farklı, geri kalan özellikler aynı. Yarın elektrikçi arkadaşımın yanına gideceğim. İstersen sana soketin resmini çekip göndere bilirim. Sende sadece tuşların yerini açıp bakarsın ve soketleri karşılaştırırsın.

Özelden numaranı iletir sen yarın sana whatshap'tan resim atabilirim. Buradan da 2012-14 arası ve 2015 soket resimlerini paylaşa bilirim.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Abi sadece soketler farklı, geri kalan özellikler aynı. Yarın elektrikçi arkadaşımın yanına gideceğim. İstersen sana soketin resmini çekip göndere bilirim. Sende sadece tuşların yerini açıp bakarsın ve soketleri karşılaştırırsın.

Özelden numaranı iletir sen yarın sana whatshap'tan resim atabilirim. Buradan da 2012-14 arası ve 2015 soket resimlerini paylaşa bilirim.

Acilmisi var desem aha da benim soketler
b6477158803337aca50b5e6c4931c575.jpg

Aracınız
2015 soketler ufaktı öyle hatırlıyorum. Şimdi soketler aklımda yok en güzeli yarın resmini çekip buradan paylaşayım.

Cyclone yeni getirdiği ürünlerde ekstra kablo ile uğraşmıyorsun sadece soketi takıyorsun o kadar.

Aracınız
Honda Türkiye fabrikadan gönderdiği muadil tüm ürünlerde Cylone kullanıyor. Serviste garantili olarak takılan Cam Kaldırma Modülü, Sis Üstü Ledli DRL cylone marka. O nedenle gönül raharlığı ile kullanbilirsiniz. Sıkıntılı olsa Honda fabrika onay vermezdi servislerin bunları kullanmasına.

Aracınız
Ekstra bir not belirteyim. Kumanda açma tuşuna 4 defa arka arkaya basıldığında 4 cam otomatik açılır. Eğer 4 cam otomatik açılmıyorsa modül üzerinde bulunan siyah bir "jumper" var soketin girdiği yerde onu sökerseniz 4 cam 4 kere arka arkaya bastığınızda açılacaktır.

Not: Jumper sonradan çıkartılırsa Soketinde tekrardan çıkartıp takılması gerekiyor.
Not 2: 4 camı 4 kere basıp açtıktan sonra eğer araç kapısına dokunmadıysanız araş kendiliğinden kilitleniyor ve aynı zamanda 4 cam tekrardan kapanıyor.

sökmedim ben onu dursun :D ama kapının içini tekrar açmak zorunda kalırsam onuda sökerim ama ppek kullancagım birşey diel D:

sökmemiz gereken yerin tam olarka sermini paylaşırsanız sevinirim :)

tekin

0
Aracınız

Kardeşim merhaba,

ben Mersin'de yaşıyorum. 2015 makyajlı kasa civic executive kullanıcısıyım. Bahsettiğin cam kaldırma modülünü Adana'ye gelsem
taktırabilir miyim, yardımcı olabilir misin?

Aracınız
Resimleri paylaşacağım 1-2 saat sonra. [MENTION=1096]tekin[/MENTION] Adanaya gelirseniz elektrikçi arkadaşım montajını tabiki yapacaktır.

Geri