Vibe Optisound 8 Active.+ Pionner bypass + Ön kamera

Aracınız
Ynt: Vibe Optisound 8 Active.+ Pionner bypass + Ön kamera

Az kaldı. Android yükleyecem. Bağımsız :)))

Aslında Android stick takılabilir. Anında Android olur cihaz arliberator ile. Çok ta iyi olur. Ama şimdilik bana gerek yok :)) telefon takıyorum :)

Aracınız

Arliberator sadece pioneer appradio cihazlar için abi.

bizde de olaydı iydi. stick fln gerek yok bence. herşeyii telden yapıyoz. arabadan da pc gibi tele ulaştı mı daha ne olsun. ön konsola bildiğin tablet yerleştirmek gibi bişi oluyo :eek:k:

Aracınız

Aynen öyle abi. Ama bu stick sistemi tak çıkar olayını ortadan kaldırıyor. Tak çıkar yok. Arliberator videosunu koyduğumda incelersiniz.

Yakında...

Birde şu programın güncelini bulabilsem. Atmadığım mail, yazmadığım yazı kalmadı sağa sola. Yok. Bulamıyorum...

ukirdi

0
Honda Civic 2013 FB7 - SPH-DA100 var aracımda pypass nerde yaptıra bilirim giderken video izleyemiyorum

Aracınız
gaziosmanpasa istanbul
İzmir de olsanız size yardımcı olabilecek birini tanıyorum ama.. Maalesef İstanbul hakkında yardımcı olamayacağım. Servisteki teyp işi işe uğraşan (elektrik şefi olabilir.) eleman ile özel konuşarak sorabilirsiniz. Çünkü bypass edilmesi yasak.

LG-D802TR cihazımdan gönderildi

ukirdi

0
anladım teşekkürler servise söyledimde dediniz gibi biz burda yapamıyoruz diyorlar dışardada birkaç teypciye sordum açmamız bakmamız bisaat sürer dio olurmu olmazmı kendı bile bilmiyor bende güvenmedim açıkçası :) bakalım artık teşekkürler

Aracınız
anladım teşekkürler servise söyledimde dediniz gibi biz burda yapamıyoruz diyorlar dışardada birkaç teypciye sordum açmamız bakmamız bisaat sürer dio olurmu olmazmı kendı bile bilmiyor bende güvenmedim açıkçası :) bakalım artık teşekkürler
Kesinlikle işin eğitimini almış birine yaptırmanızı öneririm. Yaptırdığım arkadaş bir top kablo demetinin içinden iki kabloyu cımbız ile çekip, aralayıp, birbirine bağladı. Ağzım açık kaldı. Düşünün artık...

LG-D802TR cihazımdan gönderildi

Geri