Yeni honda yeni arkadaşliklar

kory

0
Aracınız
Merhabalarr civictr ailesi öncelikle herkese iyi forumlar ve güzel kazasız belasız hayırlı sürüşler diliyorum. Adım Koray 22 yaşında İstanbulda yaşiyorum ilk sürüş deneyimim 2004 model honda civic vtecII kasada oldu ve bu otomobile sürüş yaptığım keyifi hiç bi arabada tadamadım nedense şuan ise mevcut arabadan uzaklaşıp yerine 2015 model Honda Civic Black Edition olan modelinden almış bulunmaktayım aracı yeni alacağım için boya koruma veyahut seramik kaplama ile kaplamayı düşünüyorum şimdiden öneriniz ve yardımlarınız için teşekkürler herkese selamlar​
:eek:k:

20140521_172534_HDR.jpg

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1605]kory[/MENTION]

Aramıza hoş geldiniz, seramik kaplama için ne kadar fiyat aldınız?

Aracınız
Aramıza hoş geldiniz.

Seramik için garanti veriyorlar mı? kimi yer garanti vermiyor onlara yaptırma sakın. Ama boya korumaya göre kat kat faydalı.

kory

0
Aracınız
Daha şimdilik bi yerden fiyat almadım aracı temmuzda teslim alıcam bakalım ne yapıcam araç siyah olduğundan dolayı güneş yanıkları vs gibi sorunlar olmasın diye seramik kaplama olmasını istemiştim fakat sizin dediğiniz gibi boya koruma daha mantıklı ise onu yaptırırım elbette sanırım maliyeti daha ucuza geliyodur

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Daha şimdilik bi yerden fiyat almadım aracı temmuzda teslim alıcam bakalım ne yapıcam araç siyah olduğundan dolayı güneş yanıkları vs gibi sorunlar olmasın diye seramik kaplama olmasını istemiştim fakat sizin dediğiniz gibi boya koruma daha mantıklı ise onu yaptırırım elbette sanırım maliyeti daha ucuza geliyodur

Konusu geçen kaplama honda nın kendi seramik kaplaması mı detaylarını öğrenirseniz daha iyi yorum yapabiliriz.

Geri