Pedal Commander test sonucu

tekin

0
Aracınız
Ben de almayı düşündüm, hatta montaj için gittim makyajsız kasa için cihaz göndermişler soketler uymadı vazgeçtim almaktan. Kafamda da zaten yakıt konusunda soru işaretleri vardı. [MENTION=14]timothyblue[/MENTION] dostum Hayırlı olsun. Madem bizden önce aldın yakıt verilerini de paylaşırsan sevinirim. Öyle veya böyle alacaz da hiç olmazsa alırken ne yakacagimizi bilelim ??

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
bu uygulamayı daha once gördum. yakıtı baya arttıyormus diye duydum. sonucta ne kadar ekmek o kadar köfte. ne kadar gaz o kadar yakıt.
kullananlar oldu atikliğini beğenen oldu ama yakıt konusunda cok cep yakıyor.
acıkcası gereksız buluyorum, ebedi olarak keyıfle ve sürekli kullanılıcak bir şey göremıyorum. [MENTION=980]Dogan1907[/MENTION] buna o parayı verene kadar chipbox yaptırman daha mantıklı olur turbo besleme oldugu ıcın.

Aracınız
bu uygulamayı daha once gördum. yakıtı baya arttıyormus diye duydum. sonucta ne kadar ekmek o kadar köfte. ne kadar gaz o kadar yakıt.
kullananlar oldu atikliğini beğenen oldu ama yakıt konusunda cok cep yakıyor.
acıkcası gereksız buluyorum, ebedi olarak keyıfle ve sürekli kullanılıcak bir şey göremıyorum. [MENTION=980]Dogan1907[/MENTION] buna o parayı verene kadar chipbox yaptırman daha mantıklı olur turbo besleme oldugu ıcın.

hocam zaten hanımda arabayı sürdüğü için bu biraz tehlikeli ve masraflı ben chipbox değilde yazılımla yaptırıcam seneye şimdi maddiyat sıkışık. Seneye arabayı 180-190 hp arası bir şey yapmayı planlıyorum.

hocam zaten hanımda arabayı sürdüğü için bu biraz tehlikeli ve masraflı ben chipbox değilde yazılımla yaptırıcam seneye şimdi maddiyat sıkışık. Seneye arabayı 180-190 hp arası bir şey yapmayı planlıyorum.
Iste bizde yazilim olayi yok. Ah olsa...

Benim esim de kullaniyo. Ilk is esime acik kalmissa nasil kapatilacagini ovrettim :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Iste bizde yazilim olayi yok. Ah olsa...

Benim esim de kullaniyo. Ilk is esime acik kalmissa nasil kapatilacagini ovrettim :)

Hatunlar yok mu hatunlar ahh ahh. Bizimkisi de arabayı aldığımızda turbo nasıl kapatılıyor ben ilk kapalı alışayım demişti.

Aracınız
Ya bu aralar Leon FR bakiyordum ama emin degildim. Bebek geliyo kasima dogru. Tek endisem Kucuk mu kalir acebaydi. Mahalle baskisi vazgecirdi. Yarin bagaj lazim olur falan filan. 150 beygir 7 ileri otomatik de bana baski yapiyor ama mahalle daha baskin geliyo :)

İlk cocuksa hiç düşünme derim yqda ikinci cocuksa koltuguydu arabasıydı yarın bisikletiydi civic in bagajı özlersin tecrübeyle sabit :))

Tapatalk....

Aracınız
Eniştede dizel grand punto var o da taktı 2 yıldır kullanıyo araba inanılmaz farketti.. Yakıtı 3 kr arttırdığını soyledi bence hicbirsey...Bakalım yakın zamanda bende dusunuyorum

Aracınız
cıdden hanımlar böyle mı yok :) bende otomatık alıp kız arkadasıma surdurmeyı planlıyordum manual aldık sımdılık sallantıda kaldı ama ona göre önlemımızı alalım önceden :)

Aracınız
cıdden hanımlar böyle mı yok :) bende otomatık alıp kız arkadasıma surdurmeyı planlıyordum manual aldık sımdılık sallantıda kaldı ama ona göre önlemımızı alalım önceden :)

benim focus manueldi onu arada bir sürüyordu bu otomatik artık arabayı ben de sürem diye istiyorum :) birde ruhsat onun üstüne benim arabam diyor.

Geri