Pedal Commander test sonucu

Merhabalar arkadaslar. 24 u carsamba aksam Vitalen garage dan siparis verdigim Pedal Commander 25 i persembe sabah elime gecti. Fiyati (260€) 780 tl. Cesitli kartlara taksit mevcut. Muhattabim Ali bey gercekten cok ilgili.
-Siparis verirken size aracin marka model bilgisini soruyorlar. Soketleri ve yazilimi ona gore ayarliyorlar.
-Montaj 2 dk suruyor ve kullanima hazir oluyor.
-3 ana mod ve hepsi icin ayri ayri 6 kademe yani 18 cesit ayar mevcut.
-Modlar arasi gecisi istediginiz zaman yapabiliyorsunuz.
-Cihazi kapatip araci orjinaline dondurebiliyorsunuz (bunu yapmak istemeyeceginizi dusunuyorum)
-Ilk denememi son (yaris modunun 6. kademesi) ayarda yaptim ve yanimdaki araca vuruyordum. Gaza dokundugunuz anda arac kendini ileri (ya da geri) atiyor. Ilk lafim ohaa oldu. Sanki pedalin altinda bi limitor vida varmis da onu kaldirmissiniz gibi.
-Şoku atlattiktan sonra yola ciktim. Son ayarda surekli ust devirlerde gidiyosunuz.
-ilk ayar yani en dusuk olan bile aracin normalinden daha verimli. Arac kendini daha seri toplamaya basliyo.
-Gelelim Roll e. Sonuc mukemmel. Leonlarin cogu dikiz aynamda artik. Benim amacim da buydu zaten.

Dusunen arkadaslara tavsiye ediyorum. Ali bey haftaya ziyaretime gelecek bi aksilik olmazsa. Sorulariniz olursa sorarim.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Aynen yakıt önemli

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Trust

0
Aracınız
Tam olarak kafamda canlanmadı için soruyorum hani yanınızdaki arabaya çarpma durumu?
Yani atmosferik bir motordan turbo imiş gibi performans almak diye nitelendirilir mi?yoksa daham i iddialı.

Aracınız
Yakıt farkı yoksa seneye yaptirabilirim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Trust

0
Aracınız
Bence lpg li bir araçta benzinli kullanıyormuş kadar bir yakıt sarfiyatı olacaktır.

Base

0
Park halindeyken geri geri ciktigini dusun abi. Tam sol yaptin. Gaza dokununca onceden oldugu gibi agir agir cikacagini dusundun ama araba bi anda atti kendini. Aracin burnu da yandakine hizla yanasiverdi.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir kaç video çekebilirmisiniz ?

Instagram.com/Superarabalarturkiye

Çok tahrik oldum. Henüz erken tabi ama belli bi süre sonra tekrar görüşlerini almak isterim dostum. +ları ve -leri olarak. Muhtemelen de ben de alırım.
Güle güle kullan

Geri