CivicTr İçin öneri Bakınız!

Aracınız
arkadaslar facebook ta uya oldugum bır forum sıtesı mevcuttur belkı cogumuzda oraya uyeyızdır ısım vermemde sıkıntı var mı bılmıyorum ama facebook gruplar ve forum sıtelerı mevcuttur.
forumlarına aıt polo yaka tsrt sapka anahtarlık ve ayna askı ipi şeklinde set olarak 70 liraya satılıyor kargo dahil.
bunu bizde yapsak dıyorum CivicTr adına.
stickerımız var magenetımız var- arabadan inice bide arkamızda CivicTr yazan yakalı tshrtumuz olsa çokta fena olur dıye dunsuyorum.
bununla ılgılecek kısı veye kısılerın tekstıl bazında tanıdıkları olması gerek halıyle.
bende arastırıcam bunu bırısının ustlenmesı ve forumun destek olması lazım ve fiyatta acıkcası set için ideal. 70 olmasa bile maksat forum ıcın tanınmak için 50 lira bile olabılır kâr markajını dusuk tutarak bunun ıcınde kalıteden ödun vermeyerek bir plan proje yapılabılır kanaatındeyım.

Böyle bi proje üstünde çalışıyo dostum önerin için teşekkürler yine de

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
arkadaslar facebook ta uya oldugum bır forum sıtesı mevcuttur belkı cogumuzda oraya uyeyızdır ısım vermemde sıkıntı var mı bılmıyorum ama facebook gruplar ve forum sıtelerı mevcuttur.
forumlarına aıt polo yaka tsrt sapka anahtarlık ve ayna askı ipi şeklinde set olarak 70 liraya satılıyor kargo dahil.
bunu bizde yapsak dıyorum CivicTr adına.
stickerımız var magenetımız var- arabadan inice bide arkamızda CivicTr yazan yakalı tshrtumuz olsa çokta fena olur dıye dunsuyorum.
bununla ılgılecek kısı veye kısılerın tekstıl bazında tanıdıkları olması gerek halıyle.
bende arastırıcam bunu bırısının ustlenmesı ve forumun destek olması lazım ve fiyatta acıkcası set için ideal. 70 olmasa bile maksat forum ıcın tanınmak için 50 lira bile olabılır kâr markajını dusuk tutarak bunun ıcınde kalıteden ödun vermeyerek bir plan proje yapılabılır kanaatındeyım.

Hocam önerin için teşekkür ederim.

Böyle bir planımız var, [MENTION=436]Leo[/MENTION] arkadaşımız araştırma yapıyor.
Forum içerisinde tekstil ve baskı işiyle uğraşan varsa onlarında yardımını bekleriz.

Aracınız
açıkcası cok hos olur gercekten.
+1 önerı olarak özel siparişle cocuklu uyelerımız ıcınde cocuklara uretım yapılarak jest nıtelıgınde olabılır.
sonucta burda bir aile ortamındayız ve ciddi anlamda bu foruma karsı sorumluluk hissediyorum, emınım bi çok uyemızde aynı sekıldedir.
umarım cok daha guzel yerlere gelırız forumca.
böyle bır plan ıcınde destek olacagımı belırtmek ısterım. veya bu tarz herhangı bir proje ıcın.
sizler sagolun* :) [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] [MENTION=301]dr.ersoy[/MENTION] [MENTION=194]Can[/MENTION]

Çocuklu demişken [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] abi ctr arabada bebek var sticker ı tasarlayabilir miyiz acaba şöyle şık bi şey??

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1440]gocebes7[/MENTION] Hocam güzel düşüncelerin ve forumu bu kadar benimsemiş olman çok hoş, teşekkür ederim.

[MENTION=301]dr.ersoy[/MENTION] Ersoy Hocam, bu konuların uzmanı [MENTION=436]Leo[/MENTION] arkadaşımız sabah cevap verecektir, güzel düşünce bence de şık olur.

Leo

0
Arkadaşlar yaklaşık 15 gündür falan t-shirt işini araştırıyorum. Aynı zamanda anahtarlık içinde birkaç yerle iletişime geçtim. T-shirt konusu bu hafta sonuna kadar kesinlik kazanır. 2 yerden biriyle anlaşıp bastırıcaz. Tasarımları zaten forumda paylaşıcam sizlerinde onayını aldıktan sonra civicTR ilk t-shirt ünü bastıracak :) [MENTION=1440]gocebes7[/MENTION] [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] [MENTION=194]Can[/MENTION] [MENTION=301]dr.ersoy[/MENTION] abi güzel fikir sticker yada başka türlüde yaptırabilirz. Bunu da araştırıcam.

Aracınız
Bir öneri de benden olsun. Araba atleti de olabilir. Sonuçta park halinde araçlara bakılıyor, sitenin iyi bir reklamı olabilir.

Geri