Foruma Tapatalk ile ulaşım

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar,

Artık forumumuza akıllı telefonunuz ve tabletiniz ile tapatalk uygulaması kullanarak ulaşabilirsiniz, keyifli forumlar.

WUNEsoW.jpg

Ynt: Foruma Tapatalk ile ulaşım

sayın fear güzel bir gelişme.bide sizden ricam iletilerimize verilen cevapları forumdonanımdaki gibi kutucukta kırmızı şekilde belirmesi on numara iş olur diye düşünüyorum iy çalışmalar.

Volkan

0

Çok iyi bir haber. İşe de başlayınca foruma hiç giremeyeceğim diye üzülüyordum. Artık mobilden de rahat bir şekilde ulaşabileceğim. Uğraşlarınız için teşekkür ederim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[quote author=arlnold08 link=topic=226.msg2268#msg2268 date=1394614844]
sayın fear güzel bir gelişme.bide sizden ricam iletilerimize verilen cevapları forumdonanımdaki gibi kutucukta kırmızı şekilde belirmesi on numara iş olur diye düşünüyorum iy çalışmalar.
[/quote]

Hocam bildirim baloncuğu var şu an da çalışıyor, sizin dediğiniz şekilde menü şeklide sağ üst köşede kullanıcı adınızın yazdığı yerde İletilerime yazılan yeni yanıtları göster kısmı var oraya tıklarsanız meajlarınızın bulunduğu konulara yeni gelen mesajlara sırası ile ulaşabilirsiniz.

tapatalk dan video yüklememiz mümkünmü acaba

Olumsuz

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

stmr

0

Bu forum işlerini anlayamadım ben bir türlü, yıllarca üye olmadan gezdim sayılabilir, ilk defa buraya üye oldum. Kim nereye ne Yazmış kim kimi nerede cevaplamış nasıl anlıyorsunuz hemen ya, bu tapatalk'ı da ilk defa yükledim zaten. Breh arkadaş nasıl şeymiş bu..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[quote author=stmr link=topic=226.msg15415#msg15415 date=1413585986]
Bu forum işlerini anlayamadım ben bir türlü, yıllarca üye olmadan gezdim sayılabilir, ilk defa buraya üye oldum. Kim nereye ne Yazmış kim kimi nerede cevaplamış nasıl anlıyorsunuz hemen ya, bu tapatalk'ı da ilk defa yükledim zaten. Breh arkadaş nasıl şeymiş bu..
[/quote]

Hocam tapatalk kullanıyorsanız zaman tünelinde en son yazılan mesajları görebilirsiniz, pc üzerinden giriyor iseniz, forumun en altında Recently Updated Topics yazan bölümünde son yazılan mesajlara ulaşabilirsiniz.

Geri