Mini onarim

Aracınız
Selamunaleykum arkadaslar.
Aracimda otoparka girerken duvara ufak bir surtme oldu. Hafif boya kalkti cizikler olustu. Arac aksigortadan kaskolu.
Daha once autokingde mini onarim yaptiran varmi ? Bilgisi ve tecrubesi olan yardimci olursa sevinirim.
Tesekkurler.
uploadfromtaptalk1436736725033.jpg

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1436736766376.jpg
    uploadfromtaptalk1436736766376.jpg
    81.4 KB · Görüntüleme: 3
gecmis olsun. umarim sorunsuzca halledilir

Aracınız
geçmiş olsun..eskiden fd6 kasa aracımda 2 parmaklık ufak bi surtmeden dolayı kocaeli izmit autoking de mini onarım yapmıştım..kahverengi renkti aracım..fena değildi işçilik..lokal boya atarlar sanırım.göcük yok gördüğüm kadarıyla..bazı autoking bayileri iyi iş yapamıyolar..bazısı da mesela lokal boya atılacak yeri komple boyamamız gerek diyor fazla para almak için sigortadan.iyce konuş baştan.

Aracınız
Her ne kadar hepsinin adı AutoKing de olsa, usta elleri farklı kişiler olduğu için genel olarak iyi yada kötü diyemeyiz. Sen referans olunan bir AutoKing tercih et bence.

Aracınız
Tesekkurler arkadaslar sagolun.
An itibariyle autokingden bilgi aldim ve mini onarima girmiyormus. Zaten mini onarima nasil ciziklerin girdigini anlamis degilim nereyi gosterdiysem olmaz dediler :) mini onarim yapin ustunu nakit vereyim dedim yinede ozel kaporta servisinden fazla para istediler.
O kapida zaten lokal boya vardi. Kaskodanmi yaptirsam yoksa ozeldemi yaptirsam ?

Geri