Vogtland 4 cm spor yay test

Arkadaslar az once nobetten ciktim her gun kullandigim yoldan eve geldim. Ciddi anlamda arka yaylar cok hosuma gitti. Arabada 3 kisiydik. On yaylar dedigim gibi ayni cukurlara orjinalinden cok az daha sert giriyor. Lastik basincini da 33 yapmistim onun da etkisi var midir bilmiyorum.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaslar az once nobetten ciktim her gun kullandigim yoldan eve geldim. Ciddi anlamda arka yaylar cok hosuma gitti. Arabada 3 kisiydik. On yaylar dedigim gibi ayni cukurlara orjinalinden cok az daha sert giriyor. Lastik basincini da 33 yapmistim onun da etkisi var midir bilmiyorum.

Çukurları ilk sönümleyen direk lastikler olduğu için lastik havasında yapacağınız +1 hava bile direk olarak aracın çukurlarda verdiği tepkiyi değiştirir.

tugi

0
Aracınız
Bunların 5cm olanı yokmu ? Birde Jant değiştirecekmisin ? Şuan bence pek birşey anlaşılmaz ,Jantların ebatlarını değiştirdiğinde bakmak lazım , lastik ile çamurluk arasındaki farka

Bunların 5cm olanı yokmu ? Birde Jant değiştirecekmisin ? Şuan bence pek birşey anlaşılmaz ,Jantların ebatlarını değiştirdiğinde bakmak lazım , lastik ile çamurluk arasındaki farka
Jant alacağım hocam su an herşey tamam jant kaldı. Evde fazlalık ne var ne yok satıyorum :) bi el atın da bana jant alalım sizin de bi tuzunuz olsun.
http://www.sahibinden.com/arama?userId=4997728&hasSecureTrade=false

Geri