Civic FB7 5 tane ariza lambasi yanda bir anda düz yolda giderken

Aracınız
Selamlar acil bir sorum var 2012 fb7 civic elegance lpg econ araçla memlekette seyir halindeyken hiz 110 civariydi birden abs vsa lastik basinci işiği el freni işiği direksiyon işiği yandi.sürüşte hiç bir değişiklik olmadi araba normal gidiyor.eskişehir ufuk servisinde pc ye bağladi vsa sensöründe ariza gözüktü ama emin olamadi yarin arabayi bize birak detayli inceleyelim dedi.yani sorun nereden kaynakli belli değil.ben uzun zamandir benzin koymuyordum.yani tamamen bitmiş olabilirdi bundan kaynaklanabilirmi.başka nereden olur bilgisi olan varsa yardim ederse sevinirim.

Bende iki defa oldu bu olay. Ayni isiklar yandi. Birincide kontak acikken hava filitresini sökmustum. Ikincide de yine kontak acikken pedal soketini sökmustum. Ikisinde de söktugum seyi taktiktan sonra 5 km yapip kontagi kapatip acinca duzeldi. Aracin gidisinde bi sorun yoksa muhfemelen filitrenin soketi falan cikmistir.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
filtre takılı soketleri felan düzgün hocam arabada düzgün çalışıyor hiç bir arıza yok gibi hatta abs ışığı yanmasına rağmen freni sonuna kadar basınca abs devreye giriyor

Son düzenleme:
Geri