Adım Adım FT9499 :))

ANGANS

0
Aracınız
Eskiden fb7 lerin ön farları dream pakette merceksizdi. Artık onu da mı mercekli üretmişler. Vay arkadaş ya

Aracınız
Arabaniz cok guzel nazar degmesin hocam 2016 sıfır km dream aldım dayanamadım android teyp ledli kapi esigi ve neredeyse her yere led taktım. Servis garanti olayına gelince pek bişey olacağını sanmıyorum.simdi siz bu jantlari nereden aldınız replica jantlar kalitesiz olabiliyormus. Bu arada sizin aracı daha öncede denk gelmiştim cam filmi cam çıtası süper gözüküyor.film atıp cam çıtası takmayı düşünüyorum cam çıtasını nerden aldiniz

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Balgatta ss oto var dostumdur ordan aldım
Hocam her ürünleri kaliteli almak isterseniz yönlendiririm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Jantlar içinde Kocaeli'nde forumdan bir abimizden aldık orijinal honda jantlar replika almayı düşündüm ama Ankara'nın yolları ona biraz riskli oldugu icin tercih etmedim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür ederim arkadaşlar kazasız belasız gunler

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Hocam elinize sağlık aracınız çok güzel görünüyor. Sizden rica etsem aracınıza eklediğiniz parçaların model ve fiyatlarını uygun olduğunuz bir zaman konuya editleyebilir misiniz ? bende aracıma birkaç ufak değişiklik yapmak istiyorum ama maalesef Edirnede olunca burada imkanlar çok kısıtlı, internetten sipariş edicem mecburen
Aracınızla kazasız belasız sürüşler dilerim

Geri