FB7 Civic ayna kapama

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Katlanir aynalari cikma veya sifir olarak alip montajini yaptirabilirsiniz. Kilitleme iceriden olunca katlanmaz kontaktan veya merkezi kilit sisteminden tetik alinca katlanir o konuda sıkıntınız olmasin. Sahibindende bulabilirsiniz katlanir ayna.

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Katlanir aynalari cikma veya sifir olarak alip montajini yaptirabilirsiniz. Kilitleme iceriden olunca katlanmaz kontaktan veya merkezi kilit sisteminden tetik alinca katlanir o konuda sıkıntınız olmasin. Sahibindende bulabilirsiniz katlanir ayna.

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Cevabınız için teşekkürler can bey.
Garanti konusunda bir fikriniz var mı acaba

Saygılar.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Cevabınız için teşekkürler can bey.
Garanti konusunda bir fikriniz var mı acaba

Saygılar.
Onu satıcı ile görüşün bu konuda bir bilgim yok fakat aldığınız ürünün garantisi olması gerekir. Çıkma ürünlerde garanti olmaz malesef.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=461]acabaneolsa[/MENTION]

2012 civiclerden çıkma ayna bulup serviste montaj yaptırabilirsiniz, veya servisten satın alarak montaj yoluna gidebilirsiniz fakat bu biraz maliyetli olabilir.
Modülsüz ayna kapamalar normalde kapı kolundaki bir düğme ile çalışıyor,modül takılı olanlar da uzaktan kumanda ile çalışıyor kapı kolundaki kilitleme düşmesi ile değil.
Garanti konusu servise montaj yaptırırsanız sıkıntı olacağını sanmıyorum.

tekin

0
Aracınız
mustafa bey merhaba,

bu katlanır ayna konusuyla ilgili yardımlarını rica ediyorum, ben mersindeyim, bir ay önce 2015 civic executive aldım,
aynaları kafaya taktım maalesef, yaptırmak istiyorum ama kimsenin bilgisi yok, yüklediğin videoyu izledim, mükemmel olmuş.
adanada yapabilecek arkadaşın bilgilerini versen de bir görüşsem,

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
mustafa bey merhaba,

bu katlanır ayna konusuyla ilgili yardımlarını rica ediyorum, ben mersindeyim, bir ay önce 2015 civic executive aldım,
aynaları kafaya taktım maalesef, yaptırmak istiyorum ama kimsenin bilgisi yok, yüklediğin videoyu izledim, mükemmel olmuş.
adanada yapabilecek arkadaşın bilgilerini versen de bir görüşsem,

Hocam yetkili servisten fiyat aldınız mı?

Bu konuyu zamanında araştırmıştım. Serviste bana 2012 lerin katlanır aynasını getirin takıcam dedim. Kesinlikle işe yaramayacağını söylediler. Aracın beyninde,kartında vs böyle bir özellik olmadığı için bunu görmeyeceğinden bahsettiler.Bana kalsa dışarda sıradan bir elektirikci çok rahat bağlayabilir. En azından kapı kilitlerinden tetik alarak açılıp kapanabilir.

Aracınız
Konu güncel !!!:D
bu modülü taktırıp montaj ile ilgili bilgi verebilcek yokmu bu 2 tane kablo nere baglıcaz :D yanlıs baglayıp biyerleri götürmeyelim :d

yau

0
2012 model sonrasi araci olup bu islerden anlayan bir arkadas taksada fikir sahibi olsak soru isaretlerinden kurtulurduk..

Geri