2011 honda civic sessiz ve güvenli lastik önerisi

Herkese merhabalar 2011 honda civic elegance aracım için yazlık lastik önerilerinizi bekliyorum şuan aracimda continental contact 2 var ama eskidi ve gürültülü bir lastik şuan aklımda nokian line serisi var ama adana da bayiliği yok nasıl bulurum bilmiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Michelin Crossclimate lastik aldım ve öneririm. Bende de conti 2 ler vardı, değişimden sonra ses olarak inanılmaz fark var. Lastikler 68db.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Michelin

Aracınız
Nokian line önceki arabama ve iş yerinden birine almıştık gayet memnun alan arkadaşta. Bulundugum ildede bayisi yok dagıtıcısı kormetal firması onunda n11 de kendi satısı var ordan bizzat iletişim kurarak sipariş verebilirsin bana gelen lastikler 2 aylık arkadasınkide 3 haftalık felandı

Teşekkürler arkadaşlar michelin araştırmalarıma göre yumuşak ve sessiz lastik ancak fren konusunda ve bir yıl içerisinde sertleşmeden dolayı sikayetler var ayrıca yanak kısımlarından balon yapma gibi şikayetlerde mevcut

Aracınız
Hocam bizim arkadaş da 2008 var oda onu bunu derken bir kafa karışıklığında brigstone aldı bende var bende memnun deildim oda memnun deil onerim michelindan vazgeçme sonradan lastik değiştirme şansı zor ve maliyetli

Tapatalk....

Aracınız
Goodyear Efficient Grip kullanmıştım, yol tutuşu-yuvarlanma direnci-ses üçlüsü ele alındığında çok başarılı bir lastikti. Gy den sonra conti'ler çok kötü geliyor.

Arkadaşlar en sonunda bi karar verdim ve michelin primacy 3 modelinden 4 adet lastik aldım daha yeni ancak ilk izlenimlerim konfor ve sessizlik yol tutuş mükemmel sanki kuş tüyü yastık üzerinde gibi his var ancak araç sanki biraz hantallasti ya da ben öyle hissediyorum bakalım sonraki günlerde ne olacak

Geri