2018 km 280 tl :)

kyrie

0
Aracınız
Merhabalar herkese,

Bu ay güzel bir tatile çıktım. İstikamet ankara - ayvalık - didim - kuşadası ve ankara. Yaklaşık 280 tl lik lpg dolumu yaparak tüm bu 2018 kmlik yolu tamamladım. Tabii bunun gezmeleride var o bölgelerde :) ortalama hız 110km. Depo ortalama 77 tl ye doluyor. Lpgyide ortalama 2.05 tl den aldım.

Rakam bence mükemmel böyle bir rakamı daha önce görmediğimdende olabilir :))

Şehirlerarası 13 kuruş diyelim :)

şehir içi yakıtım ise km de 22 kuruşu buluyor maalesef :)

Not: araç fb7 2015 brc kit

kyrie

0
Aracınız
Evet :) hatta şöyle daha detaya gireyim ilk doldurduğum depoyla ankaradan balıkesire gittim. 580 km 75 tl tuttu. Araba tıka basa dolu bu arada ve klima yolun %80inde açıktı. Econ mode açık.

Arabayı hangi bayiden aldıysan ve hangi brc ustası montajı yaptıysa bildir bana hocam seninki normal değil rekor kırmışın.

Süper, süper. Benim rekorum 0,155 tl idi.....

Hedefim sizinkini egale etmek :)

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kyrie

0
Aracınız
[MENTION=1955]Ercan Çetinkaya[/MENTION] Ankara Honda Bora'dan aldım :) Hangi usta montajını yaptı bilmiyorum maalesef. Aynı dönemde aldığım bir arkadaşımın rakamlarıda çok iyiydi özellikle şehiriçi rakamları benimkinden çok çok daha iyi :)
[MENTION=84]nonickname[/MENTION] Lpg biraz daha düşse yakmayacak aslında ama bunada şükür :) İnş edersiniz hepberaber bedavaya bineriz arabalara :))

Aracınız
Yol bilgisayarında lt/100km değeriniz nedir ? Hatırlıyor musunuz ?

Bir de motor kaputunun icinde lpg montaj resimlerini gönderebilir misiniz. Özellikle enjektör yeri , enjektör filtre ve filtre regülatör mesafelerini göstere resimler...

Son düzenleme:

kyrie

0
Aracınız
[MENTION=1990]Dr.Elektronik[/MENTION] fırsat bulursam tabiki paylaşırım fotoğrafları :) Şehiriçine geçtiğimden dolayı yol bilgisayarını sıfırladım, şehiriçi rakamını düşürmek istiyorum çünkü ama son gösterge hatırladığım kadarıyla 6.1lt/100 km idi.

Aracınız
Çok muazzam bir rakam gerçekten de, hem de dolu araba ve açık klima ile. Nasipse yarın ben de çıkıyorum uzun yola, bakalım 94 model civic ile ne kadar yaklaşabileceğiz bu inanılması güç rakamlara.

buki87

0
Aracınız
Benim şöyle bir tecrübem var bilmem katılır mısınız?
Brc'nin vsr sistemi aktifken aynı zamanda benzin de tükettiği için lpg tüketimi düşmüş gözüküyor bize ama aynı zamanda benzin de tüketiyor.
Ben de 12-13 kr değerlerini gördüm sonra dikkatimi benzin tüketimimin artması çekti ve bayide vsr yi kapattırdım.Şu an 16-17 kr yakmaktayım,ben bundan kaynaklandığını düşünüyorum sizin de fikirlerinizi alabilir miyim?

Geri