Class diye bir istasyon....

Evet ama Bursa içinde bunu hiç yaşamıyorum dahası dikkat ettim Opetlerde bu hiç yaşanmıyor shellerde ara sıra. Lukoiller ilginç onlarda biliyor. Fakat Petrol Ofisleri gerçekten alışık değil. Ben daha evvelde önermiştim Petrol Ofisini deneyin bir kez bence memnun kalacaksınız üstelik şu anda 1.99 fiyat.

Bundan sonra petrol ofisini deneyeyim.
İzmirde lpg 2,12 şu anda.

Bundan sonra petrol ofisini deneyeyim.
İzmirde lpg 2,12 şu anda.

Bursa'da ve İstanbulda'da lukoil ve petrol ofisi hariç (opet ve shell ) fiyat sizle aynı.

Yalnız aparata dikkat diyorum :))) Deneyin hiçbir şey kaybetmezsiniz üstelik bence memnun kalacaksınız bu arada sizinde benim gibi gıcıklıklarınız var mı bilmemde hani şu gaz dolunca çekmeyip tekrar tekrar gaz tabancasına basıyorlar ya buna kıl oluyorum ve lütfen dolar dolmaz bırakın diyorum:)

Bursa'da ve İstanbulda'da lukoil ve petrol ofisi hariç (opet ve shell ) fiyat sizle aynı.

Yalnız aparata dikkat diyorum :))) Deneyin hiçbir şey kaybetmezsiniz üstelik bence memnun kalacaksınız bu arada sizinde benim gibi gıcıklıklarınız var mı bilmemde hani şu gaz dolunca çekmeyip tekrar tekrar gaz tabancasına basıyorlar ya buna kıl oluyorum ve lütfen dolar dolmaz bırakın diyorum:)

Ben de çok dikkat ederim bu gibi durumlara. Bazı pompacılar daha fazla dolsun diye arabayı sallıyorlar. Zaten şamandıra sesi gelince tak tak diye ses gelmesine bile imkan vermiyorum.

Ben de çok dikkat ederim bu gibi durumlara. Bazı pompacılar daha fazla dolsun diye arabayı sallıyorlar. Zaten şamandıra sesi gelince tak tak diye ses gelmesine bile imkan vermiyorum.

Bir kere adama aynı uyarıyı yaptım ama hissettim uyuzluk yapacak çıktım pompanın yanında duruyorum, tabanca attı o benim dediğimi yapmadı bastı yine dedim napıyorsun ben sana çek demedim mi yok ablam bir şey olmaz dedi yine bastı bana bir cinnet geldi çek dedim tabancayı canımı sıkma. ne varki fiyat ayarlıyorum dedi tamam ben sana göstericem fiyat ayarlamayı dedim. emniyetli dolum yapmıyordu bir şahine onunda fotosunu çektim :) bir daha gaz pompasında görmücem dedim ve hiç görmedim. shellde bunlardan çok var. opet çalışanlar açısından en terbiyeli firma diyebilirim ben.

Bende ordan aliyordum Otogaz milangaz abuk sabuk değil bence ama benim şikayetim su pompa basinclari düşük daha az yakıt alıyor ve benim şimdiye kadar ki testlerinde genelde daha az km gidiyorum . sizde durum nedir?

bende menzilde sikinti olmadi hic. ama dun son oldu, bir daha gitmem

Geri