aydın ve denizli civarı usta

cagano

0
merhaba arkadaşlar aydın ve denizli civari honda ustaları var mı?. conta yandığı için değişim yapılacak. sanırım devir daim pompası ve trigerde değişebilir. yetkili serviste bunlara ne kadar fiyat biçerler? bildiğiniz tanıdığınız ustalar servisler var mı bana yakın. malum arabayı hareket ettiremiyorum. yoksa motor elimde kalıcak.

Hadi geçmiş olsun Hocam umarım bi daha bi sıkıntı yaşamazsın. Baya çektin artık keyfini sür inş

cagano

0
Arkadaşlar merhaba. Aracımda mavi antifriz kullanıyorum. Genleşme deposu benim boş. Oraya ekleme yapmalımıyım. Usta aracında antifriz var artık genleşme deposuna birşey ekleme demişti. Normali nedir? Bu arada hala arıza ışığını söndürmeye çalışıyorum. Hata kodu oksijen sensörü görünüyor. Alsam acaba düzelir mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

cagano

0
Hocam conta değiştirildikten son antifrizi yine değiştirdik. Genleşme kabına su ekledik. Usta bana ekleme yapma dedi. Bende yine kontrol ediyim bakayım dedim. 5 gün sonra falan baktım. Genleşme kabı boş idi. Usta yı aradım durumu söyledim. Hocam ekleme yapma antrifriz var zaten içinde radyatörün dedi. Anlamadım valla şimdi. Kabın boşalmış olması yada boş olması normal değil sanırım. Bu arada evet aracım lpg li. Conta yanmadan öncede vardı arıza ışığı hala daha yanıyor. Sildirdim hemen geri geliyor. Çok denedik.

Aracınız
Hocam conta değiştirildikten son antifrizi yine değiştirdik. Genleşme kabına su ekledik. Usta bana ekleme yapma dedi. Bende yine kontrol ediyim bakayım dedim. 5 gün sonra falan baktım. Genleşme kabı boş idi. Usta yı aradım durumu söyledim. Hocam ekleme yapma antrifriz var zaten içinde radyatörün dedi. Anlamadım valla şimdi. Kabın boşalmış olması yada boş olması normal değil sanırım. Bu arada evet aracım lpg li. Conta yanmadan öncede vardı arıza ışığı hala daha yanıyor. Sildirdim hemen geri geliyor. Çok denedik.

Genleşme kabında su olması gerekiyor normalde tamamen bosalmissa bir sıkıntı var demektir kaçak da olabilir havasını almista olabilir radyatörü en az günde bir kere kontrol et su eksiltiyormu diye.radyatör de su eksiltirse sıkıntı vardir.LPG ci arıza ışığını cozemiyormu LPG dan kaynaklı yanmış olmasın arıza isigi . çok geçmiş olsun

cagano

0
Genleşme kabında su varmış hocam dipte. Ben görememişim. Spor hava filtresi yüzünden ve akünün arasında biraz sıkışık duruyor görünmüyor. Birde kabın kapağı tam kapatılması gerekmiş tam kapanmamış o yüzden oradan su atar dediler. Sıkıntı yok şu anda kullanıyorum. Ufak tefek işleri hallediyorum. Araçtan çok takırtı tukurtu geliyor.

Aracınız
Genleşme kabında su varmış hocam dipte. Ben görememişim. Spor hava filtresi yüzünden ve akünün arasında biraz sıkışık duruyor görünmüyor. Birde kabın kapağı tam kapatılması gerekmiş tam kapanmamış o yüzden oradan su atar dediler. Sıkıntı yok şu anda kullanıyorum. Ufak tefek işleri hallediyorum. Araçtan çok takırtı tukurtu geliyor.

Radyatör kapağı saglam sa ordan dışarı su atmaz bizim kapaklar basınçlı radyatör kapağın orijinal mi

Tapatalk....

Geri