aracıma soldan çarptılar masrafı ne olur

merhabalar
bugün civic 2014 eco lpg aracımla şehir içinde 20 km ile seyir halindeyken sol taraftan parktan kalkıp yola girmeye çalışan araç sol ön ve arka kapıyı hafif göçükler bırakarak çizdi, sol arka teker üstündeki kaporta da 50 cm çizik var. bir de şoför kapı kilidine de vurmuş, kapı zor açılıyor

büyük ihtimalle sigorta ekspertizi karşı tarafı %100 suçlu bulacak

merak ettiğim şey bunu serviste yaptırırsam tramere ne kadar girer, kapıları değiştirirlerse ne kadar yazılır
sanayide 1000-1500 arasına yaparız dediler

sıkıntım eğer serviste yapılırsa ve tramere büyük meblağ girilirse büyük bir kazaymış gibi algılanıp satarken sorun çıkarması

kazanın fotoğraflarını akşam atabileceğim

Son düzenleme:
sağolun arkadaşlar amin

fotoğrafları

servis düzeltebilir mi kapıdakı çizgili kısmı bozmadan arkadaşlar?

n25vBR.jpg

vRQ0qp.jpg

LEYJLb.jpg

7PVO4a.jpg

rRmq71.jpg

PBYRg7.jpg

Son düzenleme:
Aracınız
boyasız göcük düzeltme yapanlar var..boya hasarı göremedim..büyük ihtimal boyasız bile hallolur sanıyorum..plastik tampon kısmı denk gelmiş..geçmiş olsun.

izmit'te olsan burayı önerirdim..ama samsun'dasınız sanırım..http://www.gocukonarim.com/Galeri.aspx

Son düzenleme:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=407]Regionella[/MENTION]

Hocam geçmiş olsun, araç üzerinde ki çiziklerin tamamı son resimdeki gibiyse, boyatmadan pasta cila ile çözebilirsiniz.
Eğer pasta cila ile kurtulursa boyasız göçük düzeltme yapılabilir.
Bu hasar için kesinlikle kapı değişimini kabul etmeyin, doğrultularak yapılabilecek bir hasar.
Diğer bir husus servis kapı değişimi vs yaparsa 3-4 bin lira hasar çıkartabilir, aracınız da bu kadar hasar gözükmesini istemiyorsanız sanayide en fazla 700-800 liraya hal olabilir.
Body kit hasarı için aracımı servise bıraktım, bir arka ek değişimine 1000 liralık hasar kaydım oldu.Eğer servis yoluyla gitmeye karar verirseniz karşı tarafın sigortasından mutlaka araç değer kaybını karşılamasını isteyin.

Trust

0
Aracınız
Orada tek değişecek yer var arka kapı ile çamurluk hızasinda oraya ulaşmak zor kesip yenisini kaynatacaklar.gecmis olsun.
84bc34ed9298bd4ecf5a36f8e8ab33a1.jpg

Son düzenleme:
boyasız göcük düzeltme yapanlar var..boya hasarı göremedim..büyük ihtimal boyasız bile hallolur sanıyorum..plastik tampon kısmı denk gelmiş..geçmiş olsun.

izmit'te olsan burayı önerirdim..ama samsun'dasınız sanırım..http://www.gocukonarim.com/Galeri.aspx

o siyah kısımlar boya hasarı gibi geldi bana, pek anlamam bu işlerden ama

çarpan aracın plastik tamponunun boyası mıdır orası kardeş

sağolasın siteyi inceliyeyim teşekkür ettim

@Regionella

Hocam geçmiş olsun, araç üzerinde ki çiziklerin tamamı son resimdeki gibiyse, boyatmadan pasta cila ile çözebilirsiniz.
Eğer pasta cila ile kurtulursa boyasız göçük düzeltme yapılabilir.
Bu hasar için kesinlikle kapı değişimini kabul etmeyin, doğrultularak yapılabilecek bir hasar.
Diğer bir husus servis kapı değişimi vs yaparsa 3-4 bin lira hasar çıkartabilir, aracınız da bu kadar hasar gözükmesini istemiyorsanız sanayide en fazla 700-800 liraya hal olabilir.
Body kit hasarı için aracımı servise bıraktım, bir arka ek değişimine 1000 liralık hasar kaydım oldu.Eğer servis yoluyla gitmeye karar verirseniz karşı tarafın sigortasından mutlaka araç değer kaybını karşılamasını isteyin.

sağolasın

fotoların haricinde göçük veya çizik yok kardeş

ufak bi sanayiye götürdüm hemen 800 lira civarına göçükleri düzeltiriz temiz bi şekilde veririz dedi. servisi aradım görmeden değişir mi değişmez mi bilemem dedi, uzak olduğundan gidemedim hemen

aynen ben de ondan korktum durduk yere yüksek hasar kaydı görünecek tramerde

servise götürdüğümde zaten karşı tarafın sigortası tamamen karşılamıyor mu dostum, ekstra para mı istiyorlar

bu ilk kazam acemiyim bu konularda

Orada tek değişecek yer var arka kapı ile çamurluk hızasinda oraya ulaşmak zor kesip yenisini kaynatacaklar.gecmis olsun.
84bc34ed9298bd4ecf5a36f8e8ab33a1.jpg

sağolasın

çamurluktaki çizgi halinde göçük düzeltilemez mi değişimsiz yani

komple çamurluğu mu kesiyorlar sadece o kısmımı acaba

spam yaptıysam kusura bakmayın yalnız

göçük onarım merkezleri varmış bahsettiğiniz gibi

http://www.gocuktimi.com/duyuru.30.samsun-gocuk-timi-hzimetinizde-.html

http://www.autoking.org/mini_onarim_boyasiz-kaporta-gocuk-duzeltme-(pdr)_23.html

buralara götürdüğümde karşı tarafın sigortasından karşılıyorlar mı bunu

ek olarak kapı kilidi de hasar görmüş açarken zorlanıyor, bunu servise yaptırsak değişecektir muhtemelen, 300-500 lira tutar. ayrı ayrı yerlere yaptırınca sigorta ikinci yere işliyor mu

Trust

0
Aracınız
Hocam servise gidin özellikle arka kapı üst kısmı biraz sıkıntılı yaparız ederiz derler boya tonunu tutturamaz mideniz bulanır. Kapı kilidi filan sigortadan para almak filan zor olabilir. Olmaz demiyorum ama uğraşıniz zaman alır. Arka çamurluk kısmı komple değil düzelecek kısmı kesip yenisini ile kaynatiyorlar.

Geri