Sol emniyet kemeri ses yapan yer.

Çözüm

Arkadaşlar yuvarlak içine aldığım yerler ses yapıyor, toplam ön ve arkalar olmak üzere 4 tane bunlardan, kapıyı açtığınızda bu kısımın içine bakın bir yada iki tane vida göreceksiniz , bunları çıkıyorsunuz, sonra yukarıda doğru itiyorsunuz ( yaklaşık 1 - 1,5 cm civarı ) sonra kendinize çekiyorsunuz çıkıyor, komple çımıyor alt kısmı sabit kalıyor, kırtasiyeden slikonlu çift taraflı bant alırsınız, aradaki kısımlara dışarı taşmayacak şekilde iyice kaplarsınız, bant kuvvetli olduğundan bir kere kapadınızmı sökmek zor oluyor. Ön kısımlar kolay, burada dikkat edilmesi gereken yer arka taraflar çünkü arka kapılarda arada kapı fitili var, sökme işlemi aynı ön kapılar gibi ama kapamadan önce araya fitili sökmeden önceki...

mace

0
Aracınız
Cami 1mm asagi alin ses keslio. Yani cam acma düğmesine varla yok arasinda bir dokunus yapın, hani cam kapaninca kapı sisiyorya onu alin ses kesilio baska cozum bulamadim

mace

0
Aracınız
Kendimi bu sesi bulmaya adayan biri olarak souluyorum 120 den sonra ses yapan yer disarida kapi direklerinin uzerindeki plastik kaplamadir altini doldurup cift tarafli bant yapacaksiniz sorun bitecek

mace

0
Aracınız
[MENTION=4721]Vanahal[/MENTION] Kapiyi actiginizda altta bir vida, usttede bur tirnak tutuyor. Bunlari cikarin kapagi uste dogru cekerek yaklasik 1 cm ,tirnaklarin boşa çıkmasıni saglayin , sonra kendinize cekin kapak cikiyor, ic tane tirnak tutuyor, slikonlu cift tarafli bantla iyice kaplayin icini, sonra ayni sekilde kapatin. Arka kapilari kapatmadam once araya fitilim girmesi gerekiyor bakimca görürsunuz. Denedim az evvel ses bitti. Arabayi alali 2.5 yil oldu bu yuzden satmayi bild düşünüyordum cok sukur kurtuldum.

arda-o

0
Aracınız
[MENTION=4721]Vanahal[/MENTION] Kapiyi actiginizda altta bir vida, usttede bur tirnak tutuyor. Bunlari cikarin kapagi uste dogru cekerek yaklasik 1 cm ,tirnaklarin boşa çıkmasıni saglayin , sonra kendinize cekin kapak cikiyor, ic tane tirnak tutuyor, slikonlu cift tarafli bantla iyice kaplayin icini, sonra ayni sekilde kapatin. Arka kapilari kapatmadam once araya fitilim girmesi gerekiyor bakimca görürsunuz. Denedim az evvel ses bitti. Arabayi alali 2.5 yil oldu bu yuzden satmayi bild düşünüyordum cok sukur kurtuldum.

Evet bu konu hakkında fotoğraflarınızı bekliyoruz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mace

0
Aracınız

Arkadaşlar yuvarlak içine aldığım yerler ses yapıyor, toplam ön ve arkalar olmak üzere 4 tane bunlardan, kapıyı açtığınızda bu kısımın içine bakın bir yada iki tane vida göreceksiniz , bunları çıkıyorsunuz, sonra yukarıda doğru itiyorsunuz ( yaklaşık 1 - 1,5 cm civarı ) sonra kendinize çekiyorsunuz çıkıyor, komple çımıyor alt kısmı sabit kalıyor, kırtasiyeden slikonlu çift taraflı bant alırsınız, aradaki kısımlara dışarı taşmayacak şekilde iyice kaplarsınız, bant kuvvetli olduğundan bir kere kapadınızmı sökmek zor oluyor. Ön kısımlar kolay, burada dikkat edilmesi gereken yer arka taraflar çünkü arka kapılarda arada kapı fitili var, sökme işlemi aynı ön kapılar gibi ama kapamadan önce araya fitili sökmeden önceki gibi yerleştirin ( sökmeden önce bakın fitil nereden geçiyor, kapatırkende aynı şekilde kapatacağız ) , işlem tamam. videları taktıktan sonra itirek iyice yapıştırın. Zaten zımba gibi oluyor ses yapmıyor, Ses yapan yer burası .

Çözüm
Geri