Direksiyondan gelen sesler

Malum bizim bu araçlarda kronikleşmis olan bir ses var bir çoğumuz yaşamıştır bende de şu an böyle benzer bir sorun var. ..normal yolda sorun yok ama hafif bir Arnavut kaldirimi gibi bir yol veya bozuk bir yola girdiğimde sanki direksiyondan hissettiğim ve ses olarakta lokurtu veya sanki boşluk var da ses yapıyor gibi sesler geliyor...şöyle bir araştırdım bir çok kişide benzer sorunlardan dolayı sağ rotu soktukten sonra orda kremiyer milindeki Burçların tornada yenisini takılması veya o kısma teflondan bir parça yapılmak suretiyle revize edildikten sonra ses kesiliyormus siz dostların başına da geldimi...Burçların orjinali 70 tl yan sanayisi 35 tl miş. ..siz neler yaptınız ve kaca mal oldu. .. ben Ankaradayim bilgisi olanların bilgisine faydalanmak isterim..

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=982]mustafasimsek42[/MENTION]

Eski vtec2 araçlarım da lakalar da direksiyondan ses geliyordu aynı ses mi bilmiyorum ama ben çok umursamıyordum :) [MENTION=194]Can[/MENTION] ve [MENTION=563]bilisim[/MENTION] arkadaşlarımız da aynı sorun var mı acaba?

Aracınız
Bende bu ses haricinde birde güm güm ses var iki sefer servise gittim ilk gittiğimde takoz z rotu değişti ikinci de sesi o kadar zorladı ses yok bu sesle yaşamaya alistim bu arnavut kaldırımındaki ses bende de var çok onemsemiyorum direksiyon kutusundan kaynaklanıyor diye biliyorum

mobil

Ankara Honda tech de sorunlar çözüldü. ..diskler tornalandı subap ayarı yapıldı direksiyona da bir tür yağ basıldı 250 tl tuttu çok sessiz oldu vtec2 im...ellerine sağlık yasin usta ve şeref usta

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=982]mustafasimsek42[/MENTION] Hayırlı olsun güle güle binin :)

Aracınız
Ankara Honda tech de sorunlar çözüldü. ..diskler tornalandı subap ayarı yapıldı direksiyona da bir tür yağ basıldı 250 tl tuttu çok sessiz oldu vtec2 im...ellerine sağlık yasin usta ve şeref usta

sorunun cözülmesi güzel.hayırlı olsun.bende 2009 civic var. yağ direksiyon kutusuna mı basıldı acaba?

Geri