2016 Civic sedan için ilk resmi açıklama

Herkese merhaba.
Dizel ünitenin gelmesinin 2017 yi bulacağı konuşulurken Honda Türkiye açıklamasında belirttiği gibi çift vardiya sistemine geçip 2016 nın ikinci yarısında Yeni civic in seri üretime geçiceğini belirtmişki buda demek oluyor bu yaz ağustos eylül gibi yeni kasa Türkiye yollarında olacak.En önemliside Dizel otomatik Dünya da sadece Şekerpınardaki fabrikadan çıkacak olması.Serviste çalışan bir usta 2016 da Crv deki 160 lık dizel ünitenin aynısı gelicek demiştiki büyük ihtimal doğru.
Sonuç olarak 2016 Honda nın yılı olacak gibi.
Yeni jazz piyasaya girdi
Yeni Crv de zaten sıra var
Typer rekorları alt üst etti
Formula 1 ide yakından takip eden biri olarak 2016 da Honda motorlu Mclaren Honda takımı Kafaya oynayacak büyük ihtimalle.
2016 Da yeni Hrv de geliyormuş
Son koz olarak yeni civic ile piyasaya iyi bir giriş yapacaklardır.160 lık 9 ileri otomatik dizel ve 1.5 turbo vtec 177 ps lik benzinli motoru Amerika ile aynı güçde Tr yede satışa çıkarıcaklar diye düşünüyorum.

Kaynak: http://m.sabah.com.tr/ekonomi/2015/10/26/iki-vardiyada-tam-kapasite-uretecek

Trust

0
Aracınız
İçlerinde ekmek yedirecek sadece civic var gerisi gazoz ağacı.

hr-v gelirse çok satılır bence. tipi on basar diğer suv lara.

Evet beyler bir bayi müdürü arkadaştan aldigi m yeni civic hakkındaki bilgileri yazıyorum
Öncelikle turkiyeye gelecek araç tanıtımı yapılanın aynısı olacak. Katlanır aynalar olacak ama otomatik bagaj açma projeleri yine bize kalacak. En üst donanım hakkında konuştuk navi deri koltuk olacak bi rivayete göre de hareketli arka koltuklar olacakmış on koltuklar gibi öne çekip bagaj hacmini artırmak içinmiş ama bu kısmı kesin değil.
Motor seçeneği olarak da 3 alternatif olacakmış
Şimdiki 1.6 lpgli motor
1.5 turbo benzin 174 ps
1.6 dizel 120 ps
Fiyat olarak da tahmini beklenen fiyat olarak en fulu 1.5 turbo 95 100 arası
1.6 dizel OTOMATIK 100 105 arası dedi.
Özellikle sorduğum bi başka konu KIRMIZI renk gelecek mi veya sen özel istek yapabilir misin dedim.
Özel istek yapamiyolarmis ama kırmızının türkiye piyasasına girme ihtimali %50 dediki bu da benim için umut verici

Bu arada accord için de
Accord daha iyi bir motorla gelebilir büyük ihtimal ama kesin bişey yok muhtemelen 2017de yeni kasa ve yeni bir motorla gelecek dedi.

Evet beyler bir bayi müdürü arkadaştan aldigi m yeni civic hakkındaki bilgileri yazıyorum
Öncelikle turkiyeye gelecek araç tanıtımı yapılanın aynısı olacak. Katlanır aynalar olacak ama otomatik bagaj açma projeleri yine bize kalacak. En üst donanım hakkında konuştuk navi deri koltuk olacak bi rivayete göre de hareketli arka koltuklar olacakmış on koltuklar gibi öne çekip bagaj hacmini artırmak içinmiş ama bu kısmı kesin değil.
Motor seçeneği olarak da 3 alternatif olacakmış
Şimdiki 1.6 lpgli motor
1.5 turbo benzin 174 ps
1.6 dizel 120 ps
Fiyat olarak da tahmini beklenen fiyat olarak en fulu 1.5 turbo 95 100 arası
1.6 dizel OTOMATIK 100 105 arası dedi.
Özellikle sorduğum bi başka konu KIRMIZI renk gelecek mi veya sen özel istek yapabilir misin dedim.
Özel istek yapamiyolarmis ama kırmızının türkiye piyasasına girme ihtimali %50 dediki bu da benim için umut verici

85-90 araligi olursa degistirmeyi dusunurum:)
kirmizi da yakismis bu arada.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=301]dr.ersoy[/MENTION]

Ersoy hocam bilgi için teşekkürler.
1.5 turbo için 95-100 gibi rakamlara çıkarsa satılabileceğini düşünmüyorum, hondanın tek avantajı sınıfında aynı donanımdaki araçlardan fiyatının daha makul oluşu, bu fiyatlarla bir esprisinin kalacağını sanmıyorum.

[MENTION=301]dr.ersoy[/MENTION]

Ersoy hocam bilgi için teşekkürler.
1.5 turbo için 95-100 gibi rakamlara çıkarsa satılabileceğini düşünmüyorum, hondanın tek avantajı sınıfında aynı donanımdaki araçlardan fiyatının daha makul oluşu, bu fiyatlarla bir esprisinin kalacağını sanmıyorum.
Doğru diyosun abi ama artık tüm araç fiyatları her kasada katlanarak artıyor.evet hondanın daha düşük bantta olması gerektiğine katılıyor ve temenni ede yorum tabi.
İsmail abiyle de konuştuk da adamlar sınıf atlatmış d sınıfı gibi olmuş onun da etkisi olabilir dedi

Ben de almam şahsen 90 bin ve üzeri olursa. c sınıfı psikolojik üst sınırı 85-90.000 şuan.

Geri