Aux girişi ve usb girisi yok

Aracınız
Aux girişi yok
Merhabalar öncelikle herkese. ben 2 gün önce 2015 civic executive eco otomatik satın aldım. Biraz araştırma yaptığımda torpido gözünde ki usb girişi ve aux yerindeki jak girişinin olmadığını fark ettim internetten baktığımda ise kimisin de var kimisin de yok. Neden olabilir bir bilgisi olan varmı. Honda ya da sorddum mantıklı cvp almadım.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
hocam usb girişi yok, torpidodaki kablolu usb girişleri sanırım navigasyon cihazına bağlı, onu taktıysan vardır, takmadıysan yoktur..

..azat..

Aracınız
Evet buldum teşekkür ederim. Araya kaçmış.
Artı 2 sorum daha olacaktı :)
Peki neden bendeki modelde aux girişi ağzı kapalı ve kol dayamanin içinde de usb girişi yok :))
Bugun yine netten 2015 lere baktım var. Çıldırmak üzereyim :)) servis ? böyle bakıp durdu :))

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2480]kadersiz2797[/MENTION]

Hocam 2015 lerde durumu bilmiyorum, torpido içerisinde bulunan usb navigasyona direk bağlı.

Aracınız
ben bugün diyarbakır kardelene tekrar sordum aracı getirin bakalım dediler aracı götürdüm adamlar baktılar sonra bu soruyu ilk benim sorduğumu anladım :) navigasyonu bağlayan anlaşmalı servise gittiğim oradaki adam ilse exulive anahtarsız olan modeller teyipsiz gelip burada navigasyon takıyoruz o yüzden böyle geliyordur dedi merak ettim yarın fabrikayı arayacağım :)

tekin

0
Aracınız
ben bugün diyarbakır kardelene tekrar sordum aracı getirin bakalım dediler aracı götürdüm adamlar baktılar sonra bu soruyu ilk benim sorduğumu anladım :) navigasyonu bağlayan anlaşmalı servise gittiğim oradaki adam ilse exulive anahtarsız olan modeller teyipsiz gelip burada navigasyon takıyoruz o yüzden böyle geliyordur dedi merak ettim yarın fabrikayı arayacağım :)

Dostum merhaba,
Ben de 2015 Executive aracımı nisan ayında almıştım. Aracın orjinal müzik çaları vardı üzerinde. Torpidoda usb bağlantı noktası da var aux girişi de var. İki hafta önce serviste navitech nx221r taktırdım. Torpidodaki usb duruyor. Ayrıca Executive modeli de teypsiz gelmiyor, yetkili satıcıların çoğunun Executive modelinin özelliklerinden bile haberi yok maalesef.

Honda Civic 2015 FB7 Executive
Sent via iPhone

Aracınız
Bende aralık başında aldım aracımı , bende kolçakta usb ve aux portunu göremedim . Sadece torpidoda anladığım kadarıyla navigasyona bağlı 2 adet usb var aux girişi hak getire . Ayrıca i-mıd ekrana resim koyamıyorum değiştirilebilir ayarlarda resim koymayı andıracak bi sekme görmüyorum ... Ayrıca geri görüş kamerasını navigasyona entegre etmemişler, ettirmeli miyim

Geri