@GYM

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
iyi akşamlar . Turuncu gündüz farının markasını öğrenebilirmiyim. Bir de ön panjura yapılan folyo nedir siyah mı mor giibi gözüküyor hafiften ?
Folyo siyah. Gündüz farına sinyaldeki gibi turuncu şişman ampul takabilirsiniz. Aliexpresten turuncu power cree led de alabilirsiniz. Renk tonu daha güzel.

Fb7 ile ilgili bütün led ve ampul tiplerini burada bulabilirsiniz;

http://civictr.com/showthread.php/234-Fb7-led-ile-sorular-ve-cevapları

Aracınız
arabanın önden ve yukardan çekilmiş resminde folyo biraz mor gibi gözüküyor ondan sordum acaba yukardan bakınca mı öyle dedim de :)
aliexpressten alışveriş için normal hesap uygun oluyor mu ?

eren53

0
Aracınız
maşallah allah kaza bela vermesin araca reşitpaşada sık denk geliyorum

Anca sımdı koyabılme fırsatı buldum. Oncelıkle ılkkez cıvıc sahıbı oluyorum.
Lpg olmasaydı almazdım cunku atmosferık arac yakıt tuketımı fazla oluyor.
Dıkkatımı ceken sunlar oldu. Yan aynalarda kör nokta cok fazla gorus dar. Arac lastık sesı ve yoldakı en ufak tasları ıcerı verıyor. Yalıtım kotu. Contı yerıne keske prellı koysalardı. Ses daha az cunku neyse. Yan kapı ceplerı dar. Kaput otomatık acılmalıydı. O demır cubuk gecmıste kaldı. Ses sıstemı vasatın altında. Hemen amfı ve subwoofer ıle deslekledım. Ama yalıtım guzel ses almanıza ızın vermıyor. Ekranın dvd kalıtesı cozunurlugu rcd 510 ve zenecten dusuk. Gerı gorus kamera daha net olmalıydı. On konsol azcık daha dar tutulsaydı ondekıler ıcın bıraz daha yer artabılır buda arka yolculara kadar etkı edebılırdı. Sanzıman evet problemsız ama artık hondanın daha hızlı vıtes gecıslerıne gecmesı gerekıyor. Cunku 2 sn manuelden gerı kalıyor bu onemlı bır kayıp!
Bu doluluktakı bır arac ıcın fıyat ınanılmaz ıyı bence. Yol tutusu ıyı fakat orjınal yaylar dolayısı ıle aracı saga sola yatırıyor. Dıreksıyon yuksek hızlara daha sertlesmesı gerekıyor !! Elegance 17 jant koysaydı cok sevınecektım :(
Lpg nın yerı cok ıyı. Stepneyı eve cıkardım. Aparat vardı onuda eve cıkardım. Konforlu genıs guzel bı araba cıvıc. Derı koltuklar ıcerısını cok zengın gosterdı. Neyse sabaha kadar anlatmım :(

On cam 0.5 yanlar 1 en arka cam 2 lumar cam fılmı (maslak tanzer)
Pıano black calısmaları : on ızgara altı ,arka tampon altı,ayna kapakları,on panjur,shark anten,cam ustu spoıler ,bagaj cıtası.
Stop karartma
Kırmızı amblemler
Turuncu gunduz farı
Led bagaj torpıdo plaka aydınlatma ( sıra ıcerde)
Spor egsoz ucları (maslak emil)
Ozel app plaka. Arkaya pleksı plakalık.
Spor pedal takımı.
Kaucuk paspas (daha koymadım)

Sımdılık bukadar ???
9a7u9a2a.jpg
ygasama5.jpg
gazeryze.jpg
mezytyba.jpg
a8ymupet.jpg
2e9adyzy.jpg
3emy8a7y.jpg
zezybe4e.jpg

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hocam ön cam dahil olmak üzre Lumar cam filmini kaça yaptırdınız? aslında ön cam hariç düşünüyorum Tanzerin fiyatı nedir bilginiz vardır.

Guncel fiyati soylim.
On cam dahil 450. On cam haric 350 tl.
İleride sadece on cam istersen 150.
Lumar. Omur boyu garanti.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çok teşekkür ederim. Bu filmlerde farklı seriler varmış gerçekten aralarında ciddi farklar var mı yoksa Llumar olması yeterli mi? Bu konuda pek bilgim yok ve yaptırmışken iyi bir şey olsun istiyorum açıkçası. Tanzerin fiyatı da makul gibi biraz da pazarlıkla düşerse kesin orda yaptırırım. Zaten 1 ay içinde ilk 1000 kontrolü için maslak çifitkurtlara gideceğim.

Lumar en iyisidir. Usa.
Tanzere ugrar konusursunuz o gün.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam bugün aradım konuştum Tanzrle. Kapı döşemesi sökülmeden olmaz dedi :S diğer araçlarda sökmüyoruz ama civic de söküyoruz dedi. sizin araçta da söküldü mü kapılar? sorun olur mu?

Geri