Civic FB7 Civic Fb7 Karter Muhafaza Plastiği Eksikliği ve Tamamlanması.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Arkadaslar arkadasimda 2013 model elegance arac var onda karter muhafaza plastigi mevcut yani kaputu acinca yol gozukmuyor benim aracim ise 2014 makyajli ve bende karter muhafaza plastigi yok servisi aradim sordum sizin aracta yok hatta oyle bi parca yok dediler dedim arkadasimda var olamaz dediler️ yani sorunum bunu nereden temin edebilirim? Dun izmitten bursaya gittim geldim arabam tertemizdi bugun kaputu bi actim tum camur kir arabanin motoruna dolmus hani darbe aninda karteri koruyacagini dusunmuyorum plastik oldugundan en azindan kiri camuru almaz diye dusunuyorum yardimlarinizi bekliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Makyajda estetik gormediklerinden çıkarmışlar o parçaları

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hazır altı çıplak bence putur artırın izolasyon kazancı olur biraz. Hatta forumda sağlam izolasyon yaptıran serhat bey vardı, ona danışın

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@hakan uzun

Hocam dediğin gibi kapı altı fitil için delik gerekiyor, benim dediğim delikler su tahliye delikleriymiş.

IeHuSks.jpg

Hakan Uzun

0
Yönetici
@hakan uzun

Hocam dediğin gibi kapı altı fitil için delik gerekiyor, benim dediğim delikler su tahliye delikleriymiş.

IeHuSks.jpg

Tamam hocam hemfikiriz. Simdi ben o fitilleri alacagim delikleri o capta delip takacagim deliklerden sonra paslanma vs uzun vadede olacaginida dusunmuyorum gerekirse boyarim delikleri bu sonraki projem alt kismda karter muhafaza sonraki sagli sollu plastik malzemeleri alip icine bituself uygulayip kapatacagim sonraki projem bu fitil isidir fotograflari paylasirim

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
[MENTION=442]hakan uzun[/MENTION] benim araç 2015 makyajlı kasa. Sabah baktım, bende de kapıda o fitiller yok.

Hakan Uzun

0
Yönetici
[MENTION=442]hakan uzun[/MENTION] benim araç 2015 makyajlı kasa. Sabah baktım, bende de kapıda o fitiller yok.

Hocam anlasildi makyajlilarda baya bi ozellik yok arabanin komple alti karter muhafaza ve yakit boru vs kapaklari sagli sollu kapi fitilleri yedek sigorta vs gibi ben tamamlamaya basladim hocam cunku eksik goruyorum yorum ve karar sizin biraz ugras gerektiriyor cunku servis karter muhafazaya sakarya sandikci servis 880 izmit haldiz listeye bakmadan 600-700 gibi rakam soyledi arayip bulup ve takmak gerekiyor takma islemini kendim yapiyorum eger usta vs yaptirirsaniz oda ayri bi masraf yapar kolay gelsin

Geri